Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αφου δεν ειχα παει με cg για εβδομαδες και αφου ειχα και μια εκπτωση απο το γραφειο εδω και κανα διμηνο ειπα να δω τι παιζει.για να ειμαι ειλικρινής οταν ρωτησα το γραφειο ποια απο τις κοπελες μπορει να κανει pse πρόγραμμα μου ειπαν καμια.οποτε τουλαχιστον σε αυτο δεν φερει ευθύνη.οχι οτι το γραφειο ειναι σωστο φυσικα γτ οι φωτο εχουν μεγαλη διαφορα με την πραγματικότητα.και φυσικα παρτε τα κοριτσια απο αυτην την τρωγλη.ουτε πετσετες δεν εχει.με προσωπου εκανα ντουζ.παπαρια μαπα με την ιδια πετσετα.τελοσπαντων κατεληξα στην αρινα βασιζομενος στις κριτικες απο Αθήνα.ευκολη συνεννόηση και φτανω στο δωματιο.λοιπον οπως ειπα οι φωτο η ειναι παλιες η ειναι εντελως επεξεργασμενες.ειναι η ιδια κοπελα μεν αλλα την φρεσκαδα που βγαζουν οι φωτο δεν θα την βρειτε.το προσωπο εχει αρχισει να σπαει.πανεμορφα ματια ομως να το πω και αυτο.στο σωμα τωρα.ειναι αρκετα αδυνατη με οτι αυτο συνεπάγεται.κωλος οχι κατι φοβερο.και παμε στο στηθος.ειναι πεσμενο αρκετα.οσο να ναι χαλαει λιγο το συνολο για αυτο κ εβαλα 6.γενικα αν εξαιρεσεις το στηθος το σωμα δεν ειναι ασχημο ειδικα για οσους θελουν μοντελε σωμα.πολυ ευγενικη γενικα μ ρωτησε αν θελω κατι να πιω.γενικα ειχε χαμογελο ολη την ωρα.παμε στην πραξη λοιπόν.αρχικα να πω οτι με ρωτησε αν θελω φιλια και μολις ειπα ναι δεν καταλαβα τι ακριβως ηθελε να κανει...Χμμμ; για να σας δωσω μια εικονα δειτε κατι ντοκιμαντέρ που εχει με τους ιπποπόταμους που ανοιγουν το στομα και χωραει και πλυντήριο ξερω γω...αφου καποια στιγμη την σταματησα γτ θα ξεκινουσα να γελαω.το στομα της εφτανε στην μυτη μου.την γλυφω λιγο να παρει και αυτη μπρος και ξεκιναει πιπα.καλη πιπα πηγαινε και βαθια αλλα οχι για πολυ και οχι mf φυσικα.και βαζω σκουφι και ξεκιναμε.σιγα σιγα στην αρχη και μολις παω να ανεβασω στροφες με κοβει γτ πονουσε.εκει καταλαβα πως το παιχνιδι δεν γυρναει και απλα επρεπε καπως να χυσω.την εβαλα να με καβαλησει μηπως τελειωσω πιο γρηγορα αλλα συνεχεια σταματουσε να ελεγξει την καποτα για καποιον λογο.οταν βρηκαμε εναν καποιον ρυθμο ηταν καπως καλυτερα μου ειπε μαλιστα να μην αλλαξουμε σταση για να τελειωσει.δεν ξερω αν τελειωσε δεν ρωτησα κιολας.αν τελειωσε μπραβο της.εγω παντως τελειωσα με το ζορι γτ δεν με αφηνε να ανεβασω ρυθμο.εκανα ντουζακι και οσο ντυνομουν μιλουσαμε.πολυ ευχαριστο τυπακι και φαινεται και καλο παιδι πραγματικα της ευχομαι τα καλυτερα και δεν θελω να την θαψω με την κριτικη αλλα εδω πληρωνουμε για σεξ και οι κριτικες πρεπει να βασιζονται εκει.εδω να πω οτι η τιμη για τις περισσότερες κοπελες του γραφειου θα επρεπε να ειναι αυτη για το μισαωρο(60-65) και (100-110) για την ωρα ετσι οπως το βλεπω εγω απο αποψη ποιότητας/τιμης...ελπιζω να βοηθησα...αυτα τα ολιγα κυριοιΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
60€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.082
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Johnny Red2, Constantinos27 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2019
Μόλις με έσωσες αδερφέ .... θα πάω για τσίπουρο μάλλον καλύτερα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1