Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82571
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπορεί λοιπόν να φταίω εγώ μπορεί να φταίει η ώρα ...Το σίγουρο είναι ότι η κοπέλα είναι πανέμορφη πάρα πάρα πολύ ευγενική πάρα πολύ καθαρή και γενικώς δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό ...Απλά δεν μπορώ να βρω κάτι που θα με κάνει να την ξαναπάρω σε γενικές γραμμές στο γραφείο όπως πάντα τυπικότητο ευγενέστατο και παρόλο το λίγο προχωρημένο της ώρας ανταποκρίθηκαν αμέσως σχεδόν στις απαιτήσεις μου... ήρθε λοιπόν η κοπέλα στην ώρα της και ίσως 5 λεπτά πιο νωρίς η πρώτη εντύπωση ήταν ότι είχα μπροστά μου ένα υπέροχο πλάσμα πάρα πολύ ζεστό και πολύ ευγενικό... για να μη μακρηγορούμε στο επίμαχο σημείο δεν είπε όχι πουθενά ανταποκρίθηκε και στα πιο σκληρά αλλά και στα τρυφερά...τη γλώσσα της δουλεύει υπέροχα και στην περιποίηση τη δικιά μου ο νιαγάρας για μία φορά ακόμα έκανε τη δουλειά του πλημμυρίσαμε ...Δυστυχώς όμως φεύγοντας παρόλο που είχαμε δύο φορές επιτυχία δεν έχει αυτό το κάτι που να με κάνει να περιμένω την επόμενη φορά... Άρα μία πολύ πολύ Καλή συνάντηση που μόνο στην περίπτωση που δεν βρω κάτι καλύτερο θα ξανά προτιμήσω.. αυτά από μένα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.983
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Anderssen_ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού