Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 60 10
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αντιβραβείο των όσκαρ ,τα οποίο βραβεύει την χειρότερη ταινία της χρονιάς .Ο θεσμός δημιουργήθηκε το 1980 από τον Τζων Ουίλσον.Στήν περίπτωση της κοπέλλας ,διαβάζωντας τις καλές κριτικές που έχει αποφάσισα να την δοκιμάσω .Συνεπής στην ώρα της αλλά η πρώτη εντύπωση από την εμφάνιση αρνητική,πολλή μελαψή ,σώμα στεγνό, κώλος σανίδα, ρούχα απαίσια [ένα μπλουζάκι της πλάκας το ίδιο παντελόνι παπούτσια ]είσοδος μετά χειραψίας και λίγη κουβέντα από πού είναι κτλ.Στα του σεξ γδύνεται μόνη της και δεν θέλη βοήθεια φιλιά δύσκολα και χωρίς γλώσσα ,μάλιστα αποφεύγη την όλη φάση ,πίπα μηχανική χωρίς τεχνική και έντονη χειρομάλαξη κακής ποιότητας που μου έσπασε τον πούτσο .Κατά την διάρκεια του σεξ κάνω να πιάσω το στήθος της το αποφεύγη, την ρωταώ, μπορώ, απάντηση φυσικά, ξανά προσπάθεια το αποφεύγη ,ρωτάω για άναλ απάντηση σταβωμένη όχι, γιατί ,α δεν θέλω σήμερα.Εντάξει τό παιχνίδι τελείωσε, σηκώνομαι δίνω τα λεφτά και την στέλνω πίσω .Για εμένα δικαιούται το βραβείο .Το κουφό είναι ότι στην πόρτα με ρωτάη αν θα ξαναβρεθούμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.602
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Alexander81 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2020
Μήπως φίλε το χρυσό βατόμουρο είναι για εσένα και όχι για την κοπέλα;;;
Δέκα άτομα (με εμένα) πήγανε μαζί της καί όλοι έχουνε να γράψουν τουλάχιστον από καλό λόγο για την κοπέλα που μας την έβγαλες τελείως σκάρτη...
Πρόσωπο 3
σώμα 5
και τα υπόλοιπα όλα από 1
Και σε ξαναρωτάω φίλε.. Μήπως το χρυσό βατόμουρο είναι για εσένα και όχι για την κοπέλα;
Καπέλο
review reaction 6 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1