Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 476617
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέμπτη βράδυ η καύλα χτυπάει κόκκινο , είπα να πάρω την τυχη στα χέρια μου χωρίς να περιμένω την κλήρωση του τζόκερ και τελικά δικαιώθηκα.
Ως γνωστός κωλάκιας η επιλογή απο το γραφείο είναι μια και λέγεται Αριάνα. Δεν είναι η πρώτη φορά που την επιλέγω οπότε παίζω στα σίγουρα. Για την εμφάνιση του μωρού έχουν ειπωθεί πολλά δεν έχω να προσθέσω κάτι απ'το να επισημάνω την Κωλάρα της. Το μωρό είναι γεννημένη για το γαμήσι , γουστάρει σαν τρελή και επιδιώκει όχι μόνο να περνάς εσύ καλά αλλά να το απολαμβάνει και η ίδια. Γουστάρει να τον παίρνει απ'τον κώλο κάτι που κάνει απο μικρή όπως μου είπε και αντέχει την σκληρή μεταχείριση για όση ώρα αντέξεις εσύ. Εγώ παίζω πάντα 2 φορές στην ώρα και οι δυο έχουν κώλο, παρόλο που είναι δουλεμένος είναι πολύ σφιχτός και η είσοδος γίνεται μόνο με λίγο σάλιο. Η εικόνα να σκίζεις αυτή την αψεγάδιαστη κωλάρα στα 4 ανεπανάληπτη. Ακόμα και κωλάκιας να μην είσαι με την Αριάνα θα γίνεις. Στην πίπα υστερεί λίγο λόγο των σιδερακιων όταν τα βγάλει θα είναι και εκεί 10/10 όπως και στα υπόλοιπα. Και για όσους ενδιαφέρει και το κομμάτι του σόσιαλ είναι πολύ καλή συζητησιμη και σε κάνει να νιώθεις πολύ οικεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.617
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixaliss, vaggelis 80, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού