Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Τα συναισθήματα ανάμεικτα, αφού έκλεισα ραντεβού μέσω βιμπερ με το γραφείο στις 20:00
έξω από το ξενοδοχείο το οποίο απροπό ήταν ένα χαλί μαύρο, τελικά στο δωμάτιο ανέβηκα στις 20:25 αφού με είχαν στο περίμενε.

Μου άνοιξε η κοπέλα η οποία είναι αυτό που βλέπουμε στις φωτογραφίες με διαφορετικό χρώμα μαλλιά. Χαμογελαστή και ευγενική, ωστόσο λίγο σφιγμένη αλλά πάρα πολύ ευγενική και μιλά με άνεση την αγγλική! Το σώμα της όπως ακριβώς στις φωτογραφίες, ένα φυσιολογικό σώμα χωρίς πλαστικές υπερβολές, φιλί βαθύ με γλώσσα σαν να φιλάς την γκόμενα σου, καθόλου βιαστική και αρκετά ερωτική με χάδια και φιλια στο σωμα. πεοθηλασμος χωρίς σκούφο, επίσης βαθύς και υγρός. Στο σεξ δεν λεει σε τίποτα όχι, αλλάξαμε 4 στάσεις και δεν δυσανασχετήσε στο ελάχιστο, ακόμα και όταν έδωσα περισσότερα γκάζια. Φυσικά φιλούσε καθόλη την διάρκεια της πράξης σαν να ήταν η γκόμενα μου. Στο σοσιαλ επίσης καλή αλλά σαν να ντρεπόταν...

Σε γενικές γραμμές ήταν μια πολύ ευχάριστη συνάντηση ωστόσο αν δεν ήταν τόσο σφιγμένη τα πράγματα θα ήταν σίγουρα πολυ καλύτερα. Φυσικά το ξενοδοχείο και ο χωρος του δωματίου δεν βοήθησαν καθόλου.

Τα σέβη μου..




Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
samis11
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
614
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, GALLAS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού