Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολυ καυλωτικο σωμα η Βερονικα ειδικα οταν ητανε γυμνη φορωντας ψιλοτακουνα η καυλα μου εφτασε στο τερμα. Ωραια βυζια στητα δυαρια πλακα κοιλια ωραια ποδια κωλαρα πεταχτη και πολυ ωραιο καλοσχηματισμενο μουνακι. Παρα πολυ χημεια με την γκομενα δεν ειναι πολυ ωραια και στο προσωπο αλλα οπως σε κοιταει με τα ματια της ξεχειλιζει στην καυλα η γκομενα. Τετοιο μουνι θελεις να το γλυψεις πατωκορφα. Καυλωνει πολυ στο γλυφομουνι οταν την φιλας στις ρωγες οταν της γλυφεις τον λαιμο οταν την φιλας με γλωσσα οταν την χαιδευεις στο σωμα της. Η γυναικα ειναι γεματη ερωτογενεις ζωνες καυλας. Πιπα βαθεια πολυ καλη. Στησιμο στα τεσσερα οπου η κωλαρα της ειναι απιστευτη και δεχεται και της αρεσει πολυ δυνατο σφυροκοπημα. Απο πανω οταν σε γαμαει αυτη τα σπαει. Την χυνεις στο στομα και τα φτυνει. Εγω τα βρηκα πολυ με την γκομενα αν προλαβω μεχρι της 8 του μηνος που φευγει θα την ξαναπαρω γιατι απο οτι μου ειπε δυσκολα θα ξαναερθει. Βρυξελες λιγοτερη δουλεια περισσοτερα λεφτα οποτε χλωμο το βλεπω να την ξαναδουμε. Μακαρι να αλλαξει γνωμη γιατι ειναι καλο εργαλειο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, muffer35, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού