Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το γραφείο πολύ καλό έκλεισα ραντεβού πριν διαβάσω και όλες τις κριτικές και λόγο των φωτογραφιών μου γυαλισε.
Η κοπέλα είναι σχεδόν όπως τις φώτο της, και στο σύνολο πολύ ωραίο μουνακι.σωματικα,εμφανησιακα,πρόσωπο σύνολο είναι το γκομενάκι που γουστάρεις να κοιτας στο απέναντι τραπέζι.
Ντύσιμο πολύ ωραίο και σέξυ εσώρουχα.

Εγώ όταν έφτασε και φιληθηκαμε παιδια και όλα μια χαρα,και με γλώσσα και μου είπε κιόλας πως της άρεσαν τα δόντια μου.
Το πρόβλημα το εντόπισα και εγώ στο γαμησι κατά τη πράξη,δεν αφήνει δυνατά,δεν αφήνει βαθιά και χρησιμοποιεί πολύ τζελ όντως.
Δεν νοιώθει άνετα να τη γαμας γιατί τη βλέπεις πως ζοριζεται γενικα.
Το ρίξαμε σε γλυφομούνι και πίπα όπου κατέθεσα στα βυζιά της που μου άρεσαν προσωπικά.

Δε μπορώ να πω έκλαψα τα λεφτά μου,όχι,η κοπέλα είναι ωραίο μουνακι,ίσως θέλει ειδικό χειρισμό,αλλά δε θα τη ξαναεπερνα γιατί σαφώς με αυτά τα λεφτά έχεις μεγάλη γκάμα να περάσεις καλά και να δοκιμάζεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, kwstasxat, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2019
Ωραια κριτικη , απλά να προσθέσω ότι ειδικούς χειρισμούς σε καταστάσεις κάνουν οι πιλότοι , ΟΥΚαδες η αλλα συναφή επαγγέλματα . Να προσπαθήσω να κάνω ειδικό χειρισμό σε εργαζόμενη η να πάω με τα δικά της θέλω δυστυχώς ούτε υπομονή ούτε διαθεση έχω ! Και ειδικα όταν πληρώνουμε !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1