Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Διαβάζοντας όλες τις κριτικές ,μου μπήκε η ιδέα ότι εγώ θα πάω και θα περάσω καλά.έπαιξα και έχασα ομως τραγικα. για να μην μακρηγορώ έφυγα γρηγορότερα απο το μισάωρο γιατί ναι μεν η κοπέλα είναι κούκλα με πολύ ωραίο κορμί, (εβγαλε ομως λίγα σπυριά στο σώμα τσαμπα το wd40) αλλα δεν της αρεσει το σεξ.το λεει και το δηλωνει απλα και δυνατα.δεν θελει ,δεν της αρεσει καμια κινηση,
οτι και να προσπαθησεις ,αντιθετος στο λεει τιμια μην το προσπαθησεις καθολου ειμαι εδω για να κανω οτι μπορω να σε τελειωσω και βλεπουμε.φυσικα η συννενοηση ειναι αψογη (μαλλον μιλαει τα αγγλικα καλυτερα απο εμας) και διαθεση για αναλυση μπολικη οπως και το ζελε..μασαζ δεν ξερει ,πιπα οκ με χερακι ομως αφου ψεκασει και καβαλημα μετα απο ενα μπωλ ζελε ωστε να υπαρχει σιγουρια Μαλακία. Ωραιο το θεαμα απο πανω αφησε να γινουν καποιες δυνατες διεισδησεις ,οπου κατεθεσα.μπανακι και γεια σας Money Mouth.. Γεια σας... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.718
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, IvanTheGreat και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2019
βρε παιδιά, τόσοι λένε ότι είναι παλτό το κορίτσι και δεν το χει το άθλημα. Αυτή για συνοδεία κάπου έξω μόνο θα μέτραγε. Και πάλι όμως δεν την πλήρωνα
05 Νοεμβρίου, 2019
Πάλι καλά που δε τη πειραμε δηλαδή, από τύχη,επειδή έκατσε και δεν ήταν διαθέσιμη.
06 Νοεμβρίου, 2019
προσπαθώ να καταλάβω τη Μαλακία με έπιασε και πήρα Κεφάλι σε τοίχο!. ακόμα και το μισάωρο μετάνιωσα. Μακρυά φίλτατοι είναι υπέρτατο παλτό όπως γράφει και ο Ivan.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3