Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Call-Girls 6127
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβου με βικα για δευτερη φορα ,καθως την ειχα παρει απτο προηγούμενο τουρ της και ειχα μεινει πολυ ευχαριστημένος.
Απλα τωρα αξιζει να της γραψω και μια κριτικη,καθως η κοπελα τιμα και τα λεφτα της στο επακρο αλλα γουσταρει και το κανει,κατι που περναει και στον πελατη.

Ζιτησα απτο γραφειο να ερθει χωρις εσωρουχο γιατι θυμομουν απτη προηγουμενη φορα αυτο το λειο μουνακι της και ηθελα να ξερω στην ιδέα να κυκλοφορει γυμνο μεχρι ναρθει να το γαμησω.
Εφτασε με 5 λεπτα καθυστερηση,ανοιγω πορτα και σκαει ενα πουτανοχαμογελο και αγκαλια και φιλι,με θυμοταν...το πουτανακι με θυμοταν και αυτο μου αρεσε πολυ.
Οχι οτι ερωτευεσαι αλλά οκ ειναι κατι παραπανω η κοπελα που πηρες και περασες καλα για μια ωρα να σε φιλαει και να σε αγκαλιαζει λες και σε περιμενε ξανα.Δε ξερω πως να το περιγραψω,αλλα ειναι ωραιο συναισθημα.

Τσεκαρω αμεσως κωλαρακι κατω απτο φορεμα και μου περνει το χερι και το βαζει στο γυμνο μουνακι της,λεγοντας μου, AS YOU ORDER IT...

Το πουτανακι με τρελανε! την εριξα αμεσως για γλυφομουνι που την απολαυσα και ειχε ηδη υγρα.
Της ειπα εχω κανει μπανιο ηδη,ουτε που το ακουσε βεβαια και με αρχισε στη πιπα.Ωραια και με προσπαθεια για βαθος, χωρίς δοντι με αρκετο σαλιο.
Εβαλε σκούφο και στηθηκε.Δε ξερω ακριβως ποση ωρα τη γαμησα αλλα εγινα μουσκεμα και μας ακουσαν σιγουρα. Ενα gfe με ρυθμους ξεπατωματος.
Χυσιμο στο βυζακια της ,γελοντας και φιλοντας με!

Καναμε μπανακι μαζι,μου εκανε χαδια παλι και λιγα φιλιά στο πουτσο,αλλα ηταν τοσο εντονη η πρωτη φορα που δεν ειχα στυση δεύτερη και δεν ειχαμε και χρονο,κυριως απο μεριας μου.

Για μενα, βικα = εγγυηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Τ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panpiper, kwstasxat, STAVROS6969 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού