Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Call-Girls 5518
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναθλητές μου, απόγευμα Παρασκευής στου Βασίλη, μετά από επικοινωνία με την Νικόλ και παρότρυνση της, καθώς ασπάζομαι πάντα την γνώμη της κανονίζω με την εν λόγω νεανίδα. Βλέπω μία όμορφη για τα δικά μου γούστα κοπέλα πρόσχαρη η οποία φορούσε ένα κόκκινο φόρεμα χωρίς εσώρουχα. Βγάζοντας το είδα ένα όμορφο σωματάκι με ωραίο βυζί και καλοσχηματισμένο κωλαράκι. Μετά τα απαραίτητα γλωσσόφιλα μπαίνει για μπανάκι και έρχεται με πολύ καλή διάθεση. Στα του αγώνα κάνει μια πολύ καλή πίπα με καθοδήγηση, δέχεται δάχτυλα παντού και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά. Δέχεται σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις και ειδικά στα τέσσερα. Τελείωσα δύο φορές στο στόμα της και μετά τα έφτυσε. Στα μείον της ότι δεν ξέρει καθόλου αγγλικά και δεν το έχει καθόλου με το μασάζ. Σε γενικές γραμμές εγώ πέρασα καλά και άν δεν υπήρχε τόσο μεγάλη ποικιλία θα την ξανασυναντούσα. Καλά γαμήσια και να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Προμότορας
Εγγραφή:
9 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.792
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, kwstasxat, lagonisian και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2019
Φίλε σε παρακαλώ βοήθησε μας. όσον αφορά το κώλο γούστα είναι αυτά καμία αντίρρηση. αλλά το βυζί ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ να είναι ωραίο;πεσμένο στα τάρταρα είναι. εκτός αν πριν 2 μήνες έβαλε σιλικόνη ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1