Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Διάβασα αρκετές φορές τις κριτικές των από κάτω και αποφάσισα να πάω.. πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω αν σας αρέσουν οι χοντρές η είστε τόσο μπαζογαμιαδες ορισμένοι εδώ μέσα,Φυσικά δικαίωμα σας είναι γιατί τα λεφτά δικά σας είναι,αλλά δεν σας επιτρέπω να βάζετε 7 και 8 σε κάτι τέτοιες που δεν τις γαμανε ούτε οι ναυτικοί Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα είναι χοντρή!!!
Έχει κοιλιά αρκετά μεγάλη,Φυσικά οι φωτογραφίες της είναι επεξεργασμένες αλλά σε μεγάλο βαθμό Θυμός
Τα βυζια έχουν κρεμάσει και το πρόσωπο σου θυμίζει τσετσενα κωλομπαρου Money Mouth
Φιλάει με γλώσσα αλλά όχι και τόσο καλά,η πίπα της είναι αδιάφορη και χωρίς βάθος,βλαχοαγγλικα(Κι αυτή απ το Σαχταρ)
Την έβαλα μόνο πίπα να μου κάνει,την έχυσα και έφυγα τρέχονταςΓερο-μύστης


Υ.γ η επιλογή έγινε βάση κριτικών αλλά και επειδή δεν υπήρχε τίποτα καλύτερο εκείνη τη στιγμή σ'αυτή την πολη(θα μου πεις πότε έχει?)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.584
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Professoras, artem82 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2019
Πες τα ρε φίλε. Μακάρι όποιος ανεβαζε κριτική να είχε και φωτό του για να ξέρουμε πάνω-κάτω για τι κλίμακα βαθμολογεί . Το να είναι μερικοί μπαζογαμιάδες και να τους αρέσουν χοντρές είναι απολύτως δεκτό και κατανοητό. Όχι όμως θα παροτρύνουν υπόλοιπους παραπλανώντας τους.
30 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σχολιάζει αρνητικά τους συναγωνιστές ο Αζά το καταλαβαίνω με τόσα χλμ στη Θεσσαλονίκη. Αλλά να σχολιάζεις κι εσύ ρε τυπε με μια κριτική στα έξι χρόνια κι αυτή με TS, δεν το καταλαβαίνω καθόλου. Λες μπαζογαμιαδες αυτούς που πήγαν στην "χοντρή", να σε πω πούστη κι εγώ που πήγες με το τρανς; Δεν σε λέω όμως, σεβασμός λοιπόν στις προτιμήσεις των άλλων. Εγώ το τόνισα ότι η γκομενα είναι για ειδικά γούστα....
30 Οκτωβρίου, 2019
Πολύ λογοκρισία έχει πέσει εδώ.και εσύ εβγαλεσ κάτι 9-10 στ Αλεξάνδρα που άλλη βλέπεις στισ φωτό κ άλλη στ δωμάτιο αλλά δεν βγήκαμε να σε κάνουμε.μαζευτειτε μερικοι
01 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τράβα φύσα τη μύξα σου ρε μπουφο μη κάνεις καμία Μπουρμπουλήθρα που θα με κρίνεις εσύ χωρίς να έχεις δώσει ούτε ένα ευρώ για πουτανα...Άντε γιατί πολύ αέρα έχετε πάρει ορισμένοι εδώ μέσα
03 Νοεμβρίου, 2019
Το τι κάνω το ξέρω εγώ .είσαι κλασσικός βλαχοελληνασ π δεν έχει ποτέ επιχειρήματα για ν στηριξει τ άποψη του κ απλά γραφεία σαν να σου ανήκουν τ πάντα.οπως δεν γουστάρει εσύ τ Τζούλια έτσι κ εγώ δεν συμφωνώ Μ τ κριτική σου για τ Αλεξάνδρα π δεν μοιάζει καθόλου Μ για φωτό αλλά δεν βγήκα ν πρηξω μπαλεσ
03 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βλακακο άμα θέλεις να μιλήσεις και να κάνεις κριτική μαζί μου,πάνε ξόδεψε λεφτά,γράψε κριτικές όπως κάνω εγώ και μετά ίσως σε πάρω στα σοβαρά,τώρα είσαι ένα ακόμα άχρηστο μέλος εδώ μέσα που μόνο ρωτάει και πετάει εξυπναδες-βλακειες Γαμήσου
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6