Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Μira ηταν το κοριτσι που μου εκανε κλικ απο το τωρινο ροστερ του γραφειου.
ειχε ξαναρθει πριν κατι μηνες ελεγε με αλλο γραφειο αλλα δεν ειχα διαβασει τιποτα τοτε. anyway.


συμπαθητικο κοριτσι,ευγενικο,με εμφανιση πολυ κοντα στις φωτογραφιες που υπαρχουν.
τα χαρακτηριστικα υψους-βαρους ειναι αυτα που αναγραφονται.
κοντουλα,με δυαρι φυσικο βυζι που εχει αρχισει ομως και παιρνει την κατιουσα πραγμα αδικαιολογητο για την ηλικια της πιστευω,
αδυνατη,με καποια αρχη εμφανισης μιας μικρης πλαδαροτητας στην κοιλια,σημαδι αγυμναστου κορμιου,αλλα και με καπως μονοκομματο κορμι. εννοω οτι απο το στηθος και κατω μεχρι τους γοφους ειναι ισια,μονοκομματη.
δεν ξεχωριζει μεση να κανει μια καμπυλη ρε παιδι μου προς τα μεσα.
τελος παντων. παντως δεν ειναι χοντρη που δεν τις μπορω με τιποτα.

υποδοχη με ενα απλο φορεμα με εξω τους ωμους και με χαμογελο και ευγενεια οπως προειπα. μιλαει καλα Αγγλικα και η συνεννοηση ηταν πολυ καλη. ο χωρος της στο ξενοδοχειο τακτοποιημενος,πετσετες που αλλες φορες δεν υπηρχαν,αυτη τη φορα ηταν οκ και μπαινω για φρεσκαρισμα.


βγαινοντας αρχισαμε αμεσως.
το κοριτσι φιλαει πολυ ωραια και βαθια. δε βαζει πολυ γλωσσα στην αρχη αλλα σιγα σιγα ανοιγεται.
περιποιηθηκα για λιγο το φρεσκοξυρισμενο κλειστου τυπου μουνακι της χρησιμοποιωντας και τα δακτυλα,οπου το δεχτηκε ευχαριστα. το μονο οχι που μου ειπε ηταν να μη βαλω δακτυλο πισω.
εχει καλο στοματικο,περιποιειται και τη γυρω γειτονια για αρκετη ωρα και το χαρηκα περισσοτερο στο δευτερο γυρο.
πρωτο τελειωμα στο στομα στην αρχη αλλα με ενα μικρο φαουλ απο πλευρας της.
εννοω οτι οταν τελειωνα απλα ειχε ανοιξει το στομα και ειχε μεσα μονο το κεφαλι κι απλα τα επαιρνε και δεν εκανε καμμια κινηση.
θα προτιμουσα λογω και της εμπειριας της να το εκανε καλυτερα.


σεξακι δοκιμασαμε τρεις στασεις στο δευτερο γυρο μονο.
αρχικα cow οπου το πηγαμε αργα και αγαπουλιστικα,ποτε χουφτωνοντας εγω τα στηθια της και ποτε με φιλια εκεινη πεσμενη πανω μου.
επειτα την εφερα απο κατω για missionary σε αργο ρυθμο και με πολλα φιλια. σηκωνοντας τα ποδια της μετα απο λιγο δυναμωσα ρυθμο που ακολουθησε χωρις παραπονο.
τελος τη βαζω στα τεσσερα για λιγο πιο εντονο ρυθμο που κι εκει ακολουθησε κανονικα και συμμετειχε ευχαριστα.
για το τελος τη δευτερη φορα αραξα για στοματικο οπου και κατεθεσα αυτη τη φορα προτιμωντας να σηκωθω και να της τα ριξω στο στομα και στο λαιμο.


με λιγα λογια δεν περασα super wow,αλλα δεν περασα και ασχημα. δεν ηταν το πηδημα που θα θυμαμαι,ηταν απλα μια καλη συναντηση.
το κοριτσι τηρησε το προγραμμα του,συμμετειχε ευχαριστα,δεν αρνηθηκε τιποτα,ακολουθησε και σε νορμαλ,αλλα και σε λιγο πιο εντονο ρυθμο κι εκανε μονο αυτο το μικρο φαουλ για μενα που προανεφερα.
αυτα τα ολιγα. να ειστε καλα ολοι.





Υ.Γ. Η συνοδεια στο ξενοδοχειο απο το λομπι ως το δωματιο του κοριτσιου ηταν δεδομενη.
τι διαολο? απο ρανταρ μας περνανε ολους με το που μπαινουμε?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.428
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, artem82, 6Y44 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2019
τι εννοείς ότι συνοδεία στο ξενοδοχείο?
αν θέλω να πάω στο δωμάτιο της εκάστοτε με πάνε οι υπάλληλοι?σορυ αλλά και ποιον δε θα φέρει σε δυσκολη θέση κάτι τέτοιο?
30 Οκτωβρίου, 2019
το στηθος μου κανει λιγο προς 3ρι...αλλα για να το περιγραφεις ετσι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2