Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 13993
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συνεννόηση με το γραφείο , μια χαρά.
ήρθε το κορίτσι τη ώρα του. χαμογελαστή, ντυμένη όμορφα, βαμμένη ελαφρά. αγγλικά πολύ καλά , άνετα κάνεις κουβέντα .
ότι βλέπετε στις φώτο θα πάρετε . όλα φυσικά πάνω της και χωρίς μπογιές . το μόνο αρνητικό που θα βρουν κάποιοι είναι τι στήθος της που είναι μικρό ανάλογα με το σωματότυπο της.
είσοδος στον χώρο μου με ένα φιλί στα χείλη. με τα τακούνια με πέρναγα η άτιμη , σηκώθηκα στις μύτες για να την φιλήσω, είμαι 1,73.
της πρόσφερα κρασάκι και περάσαμε στο σαλόνι, κουβέντα περί ανέμων και υδάτων. με χάιδευε και περάσαμε στα φιλιά με γλώσσα. χάδια πολλά και αρχίσαμε να γδυνόμαστε. με σταμάτησε και πήγε για μπάνιο , ήθελε να είμαι μέσα στο μπάνιο μαζί της. όχι την μπανιέρα αλλά στον χώρο του μπάνιου.
περνάμε στο δωμάτιο και άρχισαν πάλι τα φιλιά , χάδια και από τους δυο μας. δείχνει να το απολαμβάνει. γλύψιμο δέχεται , ερεθίζεται εύκολα , πίσω δεν θέλει. από πίπα καλή και βαθειά, στο γαμήσι δίνει ρέστα . ανέβασε ρυθμούς ,χτυπιόταν πάνω στην πούτσα μου ενώ πόναγε, ζήταγε βαθειά διείσδυση και πόνο, μπάτσες και χαστούκια, μαλλιοτράβηγμα είχαμε , νυχιές μου άφησε στον λαιμό και πλάτη.
εάν της το βγάλεις το άγριο θα περάσεις καλά νομίζω, τέλειωσα στα 4 πάνω στην κωλάρα της.
μετά ήθελε αγκαλίτσες και χάδια,
μπανιαριστήκαμε, κρασάκι πάλι και κουβέντα,
game over.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.143
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, kwstasxat και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού