Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 13987
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση μου με την Μια έγινε 1η φορά τον χειμώνα στο 1ο τουρ, δεν είχε κριτική και είπα να ρισκάρω,καλέσ πληροφορίεσ από το γραφείο και ραντεβού σπίτι μου .Η κοπέλλα είναι αλμπίνο και ίσωσ το γνωρίζεται ,είναι όμωσ και μια όμορφή γυναίκα αρκετά για εμένα σέξυ ,ψηλή με ωραία μάτια πράσινα σέξυ στήθοσ καταπλήκτικό σωματότυπο καλούσ μηρούσ και γάμπεσ, περιποιημένα άκρα και δυνατό κώλο τον οποίο έδινε και τον πήρα δυνατά και αλύπητα ,τότε δήλωσε γιατρόσ με ειδικότητα στην χειρουργική πάντωσ είχε καλό πρόγραμμα .Την συνάντησα και τώρα ομώσ κώλο δεν δίνει και το πρόγραμμα της δεν έχει τις υψηλέσ στροφέσ που είχε ,τώρα ομωσ παράτησε την ιατρική και μοστράρη για μοντέλο .Εν κατακλείδι αν ξεπεράση [και ξεπεράσεται ]τις μαλάκιεσ πού λέει και επικέντρωθή στην ειδίκότητα πού κατέχει αυτή τού πούτσου περνάται καλά χωρίσ να κλαίτε τά λεφτά σας .Προτεινεταί γία ραντεβού παραπάνω της ώρασ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.483
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, WHATABOUTFUCK και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2019
Γιατρινα χειρουργος είπες φίλε κοίτα μη μας κόψει το πούτσο από μαλακιες ένα σωρό πες της την επόμενη να κάνει καμία πουτσομαλαξη και ας αφήσει τα χειρουργεία σα μάσερ πρώτα .
27 Οκτωβρίου, 2019
Σωστοσ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2