Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60368
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα σταμπάρει απτό περασμένο τουρ δεν έκατσε τώρα μαζεύτηκαν σοριδον κριτικές και απ'τις 2 πόλεις γούσταρα και φωτό είναι και το όνομα της κάτι ξεχωριστό για μένα οπότε ήταν θέμα χρόνου να ανταμωσουμε.Ερχεται το μωράκι χαρούμενη εξ αρχής άρχισε να χαίρεται με την ατμόσφαιρα και την συμπεριφορά μου δείχνοντας διάθεση πέραν του έσκορτΠροσκύνημα
Για την εμφάνιση θα προσθέσω μόνο ότι έχει βάλει σιλικονατο στήθος που είναι "ημισκληρο"
Στην αφή δηλαδή μπροστά μαλακό φυσικό αλλά σε βάθος σκληραίνουν τα εμφυτεύματα και την ενοχλεί ακόμα στο έντονο ζουληγμα.Μαρεσαν τα αθλητικά της μποτάκια καθώς και όλα τα λεφτά τα λευκά εσώρουχα με το χασισοφυλλο σε ρόγες και ανάμεσα στα πόδιαΜεγάλο χαμόγελο
Στα του σεξ 69 μακράς διάρκειας φιλιά που μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα δεν το έχει με το deepthroat πιπωνει φιλότιμα όμως καθώς και κάνει όλες τις στάσεις με προθυμία.Εχει κάπως pse αλλά πιο πολύ σε gfe κινηθήκαμε.Ενας γύρος με πολλές εναλλαγές το κορυφαίο σε ιεραποστολικό που δεν είναι και η αγαπημένη μου στάση ενώ είχαμε στάξει απ'τον ιδρώτα δεν ξεκολαγαμε κάρφωνα και φιλιομασταν κάνα 20λεπτο νον στοπ όπου με βρήκε και το τέλος έτσι.
Στο σοσιαλ ένιωσα σαν να είμαι με κοπέλα μου η κοπελίτσα γουστάρει αυτό που κάνει είναι άνετη σαν να μην είναι έσκορτ όπως προείπα και αυτό για μένα κάνει την διαφορά σε ένα ραντεβού.Τι να το κάνω το μανεκέν που ακόμα και αν εκτελέσει τα πάντα θα βγάλει τυπικότητα;Μπράβο στην "στεφη" τέτοιες να φέρνετε που είπε και ένας σαλονικιος αυτές θέλουμε αυτές κάνουν την διαφορά οι "τρελοκαυλιάρες"ΜατάκιΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., IvanTheGreat, adamidis και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού