Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 8678
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα και εγώ παρασυρώμενόσ από τις καλέσ κριτικέσ των φίλων να τεστάρω την Αλεξία .Εύκολη η συννενόηση με το γραφείο και αναμονή του κοριτσιού σπίτι μου .Πράγματι πρόκειται για μια εντύπωσιακή γυναίκα γύρω στα 25 αρκετά ψηλή μελαχροινή με μαλλιά μέχρι την μέση[μάλλον εξτένσιον] καλό ντύσιμο, περιποιημένη ,καθαρή.Ποτακι αρκετη συζητηση [που το επιδιώκη για να ροκανίζη τον χρονο] σε καλά αγγλικά ,αφού γδύθηκε είδα ένα ωραιο γυμνασμένο σώμα κάποια καλαίσθητα τατουάζ καλό στήθοσ με πίρσινγ στις ρώγεσ που είναι ελαφρά πεσμένο [λόγω ότι εχει γεννήση] καί τον ΤΕΛΕΙΟ ΚΩΛΟ ,ενάν από τους καλύτερουσ που εχω δει.Παίκτηκέ ενασ γυρωσ ,ξεκίνησε με ένα αρκετά καλό στοματικό[πράγματι το κατέχει] που το γυρίσαμε σε 69, πήδημά σε διάφορέσ στασεισ όπου ακολουθή και τελειωμά στο στόμα οπου τα κατάπιε ,μπανάκι ,λεφτά ,φιλάκι και στο επόμενο ραντεβού .Ενταξει είναι μουνάρα έχει κωλάρα ξέρει να στυνεται και να γαμιέται αλλά η όλη φάση μου εβγαλέ κάτι το απλά επαγγελματικό κατά συνέπεια ότι είχα να πάρω το πήρα ότι είχε να δώση το έδωσε ,για αυτό και το όχι.ΥΓ.Εχω βάλη στο ματι την Στέλλα από το ίδιο γραφείο..για να δούμε:thinking

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.610
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, googlis και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού