Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συναντηση με την εν λογω κυρια προ μηνος περιπου.
Θα μεινω στην ουσια περισσοτερο..αν ειναι αυτη 37...εγω ειμαι 10!! Δλδ ημαρτον!! Δε μπορω να καταλαβω γιατι στο roster του γραφειου γραφει οτι ειναι 37. Δε θα το καταλαβουμε; δε θα τη δουμε;
Μιλαμε για ηλικια 45+..
Σωμα..εδω τι να πω;; με καλυψε ο προηγούμενος συναγωνιστης..
Στα της συνενευρεσης...ακατασχετη φλυαρια, σε βαθμο που κατανταει εκνευριστική..
Πιπα..αεροπιπα περισσοτερο χωρις καθολου τεχνικη..στα του σεξ...τοσο ανοιχτη που λιγα πραματα καταλαβαινεις, και σα να μην εφτανε αυτο, ενα υφος "χαρη σου κανω που πηδιεμαι μαζι σου" , λες και πληρωσε αυτη και οχι εγω...
Το θεμα ειναι οτι στις φωτο βλεπεις κατι που ειναι τουμπανο και σφρυγιλο και απο κοντα απογοητεύεσαι..
Μια συναντηση που προσπαθω να ξεχασω αλλα δε μπορω..για αρνητικους λογους φυσικαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Αν θα ξαναπροτημειθει;; με την καμια...τα τρωω και αλλου τα 140..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Makis99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.478
Πόντοι:
2.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, company of heroes tho, Humax και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2019
Θα μεινω στην ουσια περισσοτερο..αν ειναι αυτη 37...εγω ειμαι 10!! Δλδ ημαρτον!! Δε μπορω να καταλαβω γιατι στο roster του γραφειου γραφει οτι ειναι 37. Δε θα το καταλαβουμε; δε θα τη δουμε;
Μιλαμε για ηλικια 45+
Γιατι αν σου ελεγε αυτα δεν θα την επαιρνες και με 140 κιολας
χαρη εσυ της εκανες που τη πληρωσες κιολλας την ειχε πατησει συναγωνιστης επρεπε να της δωσεις ενα 20αρι για το ταξι αφου δεν σε ικανοποιει αυτο που βλεπεις.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1