Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 52791
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δουλειές στο κέντρο και λέω δεν δοκιμάζω κάτι γρήγορο και δυνατό, όχι γρήγορο για τα λεφτά αλλά λόγω χρόνου και κούρασης.Στελνω μήνυμα καμιά απάντηση. Ξαναστελνω και με παίρνουν τηλ.Ζηταω Μπέλλα ρεπό, Αλεξία διαθέσιμη αλλά αργά, μου λέει Αλεξάνδρα. Κλείνω διαβάζω λίγο λέω δυναμίτης αυτό χρειάζομαι.διαβαζω πιπαρα κωλαρα και άλλα υπερθετικα. Παίρνω ξαναπαίρνω τπτ. Με τα πολλά το σηκωνει μια κυρία πιεσμένη με καμιά όρεξη για κουβέντα. Κλείνω ραντεβού για μισάωρο incall και τρέχω να προλάβω. Ανοίγει ο Αλέκος ο Μπάκας με κοιλιά άνευ προηγουμένου. Πρόσωπο περίπου σαν τις φώτο αλλά ύφος περίεργο.μονο μάτια οκ.Στηθος κακό κιλά παραπάνω άσχημα κατανεμημένα. Κωλος....κωλος. γενικά καμιά σχέση με τις φωτογραφίες. Και ο μαλακας λέω δεν υπάρχει γυρισμος ο χρόνος πιέζει μια πίπα δώσε και φύγε. Δίνω εκατό ρέστα @@.Εν τω μεταξυ γελάγε όλη την ώρα σαν το χαζό. Πιπωνε και γελαγε. Λέω πας καλά μου λέει φεύγω Ουκρανία και δεν ξαναγυρναω δεν με νοιάζει δεν έχω ανάγκη αλλα λεφτά. Δεν ξέρω αν λέει αλήθεια αλλά είναι απαράδεκτο. Μόλις είδε ότι θύμωσα μαζεύτηκε λίγο έφτιαξε λίγο την πίπα και κατάφερε να με τελειώσει. Πλύθηκα και έγινα καπνός πέντε λεπτά νωρίτερα. Είναι πρώτη εμπειρία με το γραφείο και ξενέρωσα πολύ.καλυτερα τα στανταρακια μας τελικά..κρίμα και Κρις και Μπέλλα πολύ γουσταρα να δοκιμάσω.Ισως έπρεπε να τα πω στο γραφείο αλλά ποτέ δεν έχω διαμαρτυρηθεί ως πελάτης δοκιμάζω αν δεν μαρεσει δεν ξαναπάω. Αυτά από μένα συγνώμη αν τα παραειπα αλλά χαλαστηκα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, olddog, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού