Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60368
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από το πετυχημένο ραντεβού με την Inna προ δεκαημέρου επόμενη τυχερή η Stefania… Η Stefania είναι μία Ξανθιά (βαμμένη) μωράκλα 24-25 χρονών μετρίου αναστήματος με χειλάκια φουσκωτά που θυμίζουν Μπέσι Αργυράκη και στήθος φυσικό 2,5 .. Ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο μου όμορφα ντυμένη και χτενισμένη με τις μπούκλες της να φτάνουν μέχρι τον κώλο… Μιλάει αρκετά καλά αγγλικά και έχει εύθυμη τρέλα που σε παρασέρνει… Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι ξεκίνησε ο αγώνας με χαμουρέματα και πολλά γλωσσόφιλα. Πολύ καλή η πίπα της , επαγγελματικού επιπέδου με λίγο χέρι και ρουφήγματα μέχρι τον λαιμό… Χαίρεται και απολαμβάνει το 69 , δέχεται δάχτυλα παντού και συμμετέχει αναζητώντας και αυτή την ηδονή. Τελείωσα δυο φορές στο στόμα της τα οποία τα έφτυσε διακριτικά στην τουαλέτα.. Στο σεξ τρείς στάσεις ήταν αρκετές για να πυροδοτήσουν τον δεύτερο οργασμό μου που όπως προανάφερα τελείωσα στο στόμα της. Για πρωκτικό δεν έκανα κουβέντα, δεν υπήρχε χρόνος και δεν το είχα αναφέρει στο γραφείο για να έρθει προετοιμασμένη.
Αξιόλογο το ραντεβού μου με την Stefania, είναι ευχάριστη κοπέλα, καυλιάρα με αρκετή εύθυμη τρέλα που την έχει και στην διάρκεια του σεξ… Δεν κωλώνει στους γρήγορους ρυθμούς και δέχεται αδιαμαρτύρητα μπατσάκια στα κωλομάγουλα…
Αυτά για την Stefania φίλοι μου, προσπάθησα να είμαι περιληπτικός και ουσιώδης στην κριτική μου για να μην σας κουράσω και ελπίζω να τα κατάφερα…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IvanTheGreat, adamidis, Bartender 74 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2019
Πήγε και κούμπωσε σιλικόνες στα βυζγιά της Μαλακία....πως έγινε έτσι ρε το βλήμα...Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1