Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 8690
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν από ένα χρόνο και ένα μήνα (περίπου) ερωτεύτηκα την κοπέλα του ραντεβού μου… Δεν ήταν μόνο η ομορφιά της αλλά και ο τρόπος που μου δόθηκε στο σεξ ακολουθώντας με ευχαρίστηση μέχρι το τέλος!!... Με τρέλανε… έφυγα από το ραντεβού ερωτευμένος!.. Το παραδέχομαι τώρα ότι την ερωτεύτηκα και θα το καταλάβετε και εσείς όταν διαβάσετε την κριτική που έγραψα στις 15/09/2018 για την Alexia.
Ευχαριστώ εκ των υστέρων τους συντελεστές του φόρουμ που δεν μου έκοψαν την κριτική για το σοροπιασμένο πρωμοτορικό ύφος της… Την είχα ερωτευτεί… πέρασα τέλεια μαζί της στο σεξ και ήθελα να το μοιραστώ με τους συναγωνιστές του φόρουμ.
Πέρασε ένας χρόνος από τότε και ο ‘’έρωτας μου’’ εξασθένησε με την βοήθεια του χρόνου και αρκετών αξιόλογων συνοδών… μέχρι που την είδα στις νέες αφίξεις!.. Ντρέπομαι που το ομολογώ αλλά κάτι μέσα μου φτερούγισε!.. ανέβασα παλμούς και κοκκίνισα. Δεν πήρα αμέσως τηλέφωνο… αλλά με τα πολλά και με τα λίγα, έκλεισα ραντεβού την Τετάρτη 16-10-19 για δύο ώρες σε δικό μου ξενοδοχείο (με τζακούζι) με εξτρά το τελείωμα στο στόμα.
Ήρθε στην ώρα της… πανέμορφη όπως την θυμόμουνα και το καλύτερο είναι: ότι με θυμόταν και αυτή!.. το αναγνώρισα στο ξαφνιασμένο χαρούμενο βλέμμα της όταν άνοιξα την πόρτα!!!...
Κουβεντιάσαμε λιγάκι για μας σε αρκετά θερμό κλίμα , ήπιαμε και ένα ποτάκι που έφερα μαζί μου και αφού της έδωσα το δωράκι της πήγε να φρεσκαριστεί…
Από δω και πέρα κύριοι για λεπτομέρειες θα σας παραθέσω στην πρώτη μου κριτική που τα γράφω τόσο καλά!!!... ότι έγραψα ότι έκανα στην πρώτη κριτική τα έκανα πάλι και μάλιστα καλύτερα και περισσότερα!.. Τώρα είχα διπλάσιο χρόνο στην διάθεσή μου και τζακούζι που και τι δεν κάναμε εκεί μέσα!!!... Προσπαθώ να μην μπω σε λεπτομέρειές πάλι και νομίσετε ότι μεροληπτώ…
Για εμένα κύριοι η Alexia είναι μία πολύ όμορφη κοπέλα με καλλίγραμμο κορμί και με πολύ καλές υπηρεσίες!... Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το επόμενο τουρ της, μου έδωσε ένα φιλί και έφυγε.
Καλά να περνάτε κύριοι… Καπέλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, eridon1877, kwstasxat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2019
Τελικά μετά τη δεύτερη συνάντηση δηλώνεις πάλι ερωτευμένος; Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1