Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Call-Girls 8448
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όμορφη κοκκινομάλλα γυναίκα με ωραίο σώμα και έκφυλη φατσούλα ήταν τα πρώτα κριτήρια για την επιλογή μου, διάβασα τις κριτικές της και μου άρεσε που μιλάει σπαστά ελληνικά. Η συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα άψογη και το ραντεβού έκλεισε σε δικό μου ξενοδοχείο για μιάμιση ώρα με εξτρά το τελείωμα στο στόμα…
Ήρθε στην ώρα της όμορφα ντυμένη, ελαφρός βαμμένη και γεμάτη θετική ενέργεια… Της πρόσφερα ένα energy drink και είπαμε μερικές κουβέντες πριν πάει για φρεσκάρισμα. Από την στιγμή που βγήκε από το μπάνιο άρχισε ο αγώνας με αγκαλιές και γλωσσόφιλα που καταλήξανε σε παθιασμένο 69 που δυστυχώς τελείωσε σχετικά γρήγορα γιατί παρασύρθηκα από την καύλα και τελείωσα στο στόμα της. Ακολούθησε ένα μικρό διάλειμμα με κουβεντούλα και στην συνέχεια μασαζάκι αρκετά καλό από τον αυχένα μέχρι τα πόδια και όταν γύρισα ανάσκελα ξεκίνησε πίπα που ομολογώ ότι την κατέχει πολύ καλά!.. Είναι μαστόρισσά στην πίπα και στο σήκωμα της πούτσας!.. Δεν άργησε να μου τον κάνει κάγκελο και αφού μου φόρεσε το κουστουμάκι με καβάλησε και άρχισε ένα rodeo που ένοιωσα ότι πηγαίνω με πορνοστάρ και ότι γύρω υπάρχουνε κάμερες… Ακολούθησε η ιεραποστολική , λίγο στα πλάγια και έπειτα στα τέσσερα όπου εκεί έγινε ολόκληρη μάχη… με αποτέλεσμα να τελειώσουμε σχεδόν μαζί πέφτοντας εξαντλημένοι στο κρεβάτι.
Δυνατό το ραντεβού μου με την Bella πέρασα ωραία… ευχαριστήθηκα 69 , ένοιωσα σαν πορνοστάρ , τελείωσα δυο φορές έντονα και μου έκανε και μασαζάκι!.. Πολύ πιθανό να την ξανά προτιμήσω στο μέλλον…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, satyrus, eridon1877 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2019
Αδερφέ η κορασίδα μήπως πριν ήταν σε άλλο γραφείο?μου φενετε την έχω πάρει golden. Είναι λίγο πιοεγαλη απτις φωτό αν δε κάνω λάθος.
Πρόγραμμα όντως σούπερ ηταν
O
omerta86
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1