Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 8678
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε ξέρω αν είμαι τυχερός ή αν το γραφείο ξέρει τα γούστα μου και μου έστειλε αυτόν τον άγγελο κυρίου αλλά αυτή η μια ώρα θα τη θυμάμαι για καιρο.
Μετά από τη κυριλοΝταρινα ήρθε η συνέχεια της σε μελαχροινό.
Βραδινό ραντεβού στο Μεταξουργείο έφτασε η Αλεξία ντυμενη στα μαύρα,με μια άγρια/γλυκιά ομορφιά.
Η βαθμολογία της είναι για παραπάνω.
Σώμα βάζω 9 εύκολα,μου είπε ασχολείται με χορό,περσοναλ και γιόγκα χρόνια τώρα.
Πρόσωπο 8+ με μια ιδιαίτερη γλυκαδα και στο τρόπο που μιλάει και χαμογελάει.
Είναι τελείως γατακι και το κατάλαβα απτην αρχή με το που μπήκε μέσα,το πρώτο φιλί της κολησε και τρίφτηκε πάνω μου με τη μια.

Στις λεπτομέρειες πολύ προσεγμένη,δαχτυλακια πάνω κάτω τελεία,τα φιλαγα και γελαγε.τατουαζακια όσα πρέπει και είχε και πιρσινγκ στο στέρνο ανάμεσα στα βυζακια και λαιμό που της έδιναν κάτι πολύ ιδιαίτερο όταν στάθηκε μπροστά μου γυμνή.
Μουνακι τελειο και ακόμα πιο τέλειο κωλο ,ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΉΝΕΙ!!!!
Δε μπορούσα να σταματήσω να γλύφω εκεί κάτω.
Πίπα της νορμάλ,αλλά καλή,όχι κάτι εξτριμ,αλλά ούτε πολύ χέρι ούτε κάνα δόντι,το απολαμβάνεις εύκολα.
69 πολύ καλό όπου με το μουνακι της να με πνίγει και το πούτσο μου στο στόμα της να το γαμαει μόνη της,άδειασα.Ουτε σταγόνα έξω,τα κατάπιε όλα.

Κάναμε ένα ντουζακι μπαμ,μου πρότεινε μασάζ όπου επικεντρώθηκε πάλι στο πουτσο και άρχισε τη πίπα ήρεμα και σιγά σιγά,πέρασε καποτα και καβαλημα με τις πατούσες της στο στρώμα σε βαθύ κάθισμα,όπου με κλειστά μάτια και να μιλάει και να αναστεναζει ήρθε το δεύτερο τέλος,μέσα της εντός καποτας.Μειναμε εκεί αγκαλιασμενοι και να με φιλάει στο λαιμό,ιδρωμενοι,σαν να ήταν η γκόμενα μου.

Η κοπέλα είναι όχι απλά αξία δοκιμής,αλλά must.Προσωπικα της είπα για τη κριτική αλλά ούτε που ήξερε από τις κριτικές,αλλά εγώ οφείλω να ενημερώσω που είναι κούκλα,ναζιαρα και ένα πολύ ωραίο ευχάριστο γαμησι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.671
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, THV, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού