Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 14 10
Call-Girls 16402
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έκλεισα Μια μετά από επικοινωνία με το γραφείο και η κοπέλα έφτασε στην ώρα της στο σπίτι μου.
Γυναίκα πιο πολύ πάρα κοπέλα, με τη Μια κατάλαβα απτή πρώτη στιγμή πως το ραντεβού θα κυλαγε καλά.
Καλοντυμένη και σέξυ με ένα φόρεμα με ένα σκισιμο τρελό, ψιλοτακουνο και ήδη με το ύψος που έχει ήταν πολύ εντυπωσιακή.
Πρόσωπο δεν είναι τόσο γλυκό αλλά έχει ένα συνεχές χαμόγελο και μια πολύ καλή ενέργεια.Μου είπε είναι η δεύτερη φορά που έρχεται.
Έκανε αμέσως κίνηση να με φιλήσει όπου εγώ προσωπικά δεν θέλησα και τις εξήγησα ότι δεν είμαι οπαδός του gfe.
Δεν έδειξε να τη χαλάει ή να αρχίσει να ρωτάει καθώς πιάσαμε αμέσως συζήτηση τι μαρεσει και τι θέλω.
Πολύ καλά αγγλικά πολύ καλή στην επικοινωνία.
Της εξήγησα πως ήταν και αργά δε θα τη κουράσω, ήθελα να τη μπουκωσω στη πίπα και να τη γαμησω στα τέσσερα με θέα τη κολάρα της χωρίς να βγάλει το φόρεμα,απλά το σήκωσα και έτσι τη γάμησα.
Με τα τακούνια της κιόλας.
Γουσταρε πολύ όπως μου είπε μετά.

Σωματικά είναι τουμπανογυναικα, βυζί δυνατό.
Πίπα πολύ καλή, ξεκίνησε επιθετικά να τον καταπίνει αλλά μετά από λίγο τη μπουκωνα και δακρισε,κάτι που μαρεσει πολύ.
Στήθηκε μόνη της να τη γαμησω και δεν άργησα να τελειώσω με θέα τη κωλαρα της.
Έχυσα πάνω στα κωλομερια της.

Δε τη κράτησα παραπάνω καθώς εγώ δεν ήθελα να κρατήσω το ραντεβού παραπάνω, από μόνη της δύο φορές πρότεινε να μου κάνει μασάζ όπου την ευχαρίστησα και της είπα ότι δε θέλω και ευχαριστώ πολύ,
Έδειξε λίγο παραξενεμενη,ελπίζω να μη παρεξηγήθηκε,αν και το γραφείο που με πήρε πίσω μετά για το αν πέρασα καλά,τους εξήγησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mixalis mixoy, old boy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού