Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
θεωρω οτι το ματζικ εχει οτι καλυτερο κυκλοφορει στην πιατσα ....τωρα πως δεχθηκε να συμπεριλαβει στο ροστερ του αυτην την κυρια δε το γνωριζω..σε μενα τι συνεβη :
οι κοπελες που ηθελα απο ματζικ κλεισμενες και προταθηκε η δημητρα
μ αρεσαν οι φωτογραφιες και μ εξιταρουν τα καλοδιατηρημενα μιλφ
ερχεται σπιτι ντυμενη σα λατερνα με σωμα με πολλες πατσες...
σι διαλογης αλλα γαμευσιμη...με τιποτα ομως για 140...
την κραταω...ξεκιναει με ξινιλα, την ενοχλουσαν τα φωτα, μου εδινε οδηγιες κανε αυτο κλεισε το αλλο [οχι στο ερωτικο , για το σπιτι ].. ηδη ειχα αποφασισει να μην το κανω το ραντεβου προλαβα ομως να την ρωτησω ΄΄γλωσσοφιλα θα μ αφησεις να σου δωσω ?? '' ...΄΄γιατι ειμαστε ερωτευμενοι ?? '' απαντα !!!!...εδω η παρασταση ελαβε τελος...προλαβα να δω στηθος το οποιο ειναι πεσμενο...δεν ξερω τι εκανε ο φωτογραφος και το εκανε σαν της τζειν νταρλινγκ [αρρωστεια μεγαλη] ...εν κατακλειδι ενα μιλφακι που εχει υπερεκτιμενο εγω , για 80 ευρω ισως....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2019
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.742
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2019
Εγώ με την Δήμητρα είχα περάσει καλά gfe φάση γλωσσοφιλλα πήρα όντως έχει θέμα με τα φωτα
14 Οκτωβρίου, 2019
... βέβαια γούστα είναι αυτά...
αλλά για άτομα σαν εμένα (γύρω στα 50) θεωρώ βλακεία να πληρώνεις και να συναντάς milf. Η ημερομηνία λήξης μας πλησιάζει... οπότε ΜΟΝΟ ΠΙΠΙΝΙΑ!!!

Έτσι όταν διαβάζω αρνητική κριτική για milf, επιβεβαιωνεται η θεωρία μου! Και στο κάτω κάτω, ένα χάλια ραντεβού με πιπίνι, είναι σίγουρα καλύτερο (για μένα) από ένα χάλια ραντεβού με milf...
Καπέλο
14 Οκτωβρίου, 2019
Τελικά χρήματα της έδωσες;;;
14 Οκτωβρίου, 2019
"... για 80 ευρω ισως...."
Γιατι ισως μυστη μου; Για πεταμα ειναι τα 80€ ;
Ετσι οπως περιγραφεις τα πραγματα και τσαμπα να ηταν παλι θα την εδιωχνα Καπέλο
14 Οκτωβρίου, 2019
προς τιμην της εφυγε περηφανα χωρις γκρινια
14 Οκτωβρίου, 2019
ενα κακο ραντεβου, ειτε με μιλφ ειτε με πιπινι, εχει σαν αποτελεσμα παντα να σε πηγαινει πισω , αρκετες μερες χρονικα , για το επομενο
14 Οκτωβρίου, 2019
Μαυρο κανονικα, επλιζω να μην πληρωσες το 140αρι
14 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ήταν χάλια , σπασαρχιδο με συμπεριφορά θεομουνου
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8