Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολλές οι επιλογές αλλά λίγες κατά τη γνώμη μου οι αξιόλογες. Με βάση τις καλές κριτικές επιλέγω μεσοβδόμαδα για απογευματινή συνάντηση την Eloise που μου είχε ξεφύγει τις προηγούμενες φορές.

Και σε αυτή την περίπτωση οι κριτικές έδωσαν μια πολύ καλή εικόνα και για την εμφάνιση και για τη συμπεριφορά. Σε τέτοιο βαθμό που χάνεται το ενδιαφέρον του αγνώστου αλλά από την άλλη όμως περπατάς στα σίγουρα.

Η Eloise είναι μια νέα κοπέλα με πολύ ωραίο κορμί σχετικά καθαρό από τατού (εάν εξαιρέσουμε αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες) και βελούδινη επιδερμίδα. Στήθος πειραγμένο αλλά όμορφο. Το πρόσωπο είναι λίγο ιδιαίτερο, δεν είναι άσχημο αλλά η εμφανής επέμβαση στα χείλια μάλλον είχε αρνητικό αποτέλεσμα. Αγγλικά αρκετά περιορισμένα αλλά με ειλικρινή διάθεση να καλύψει το κενό.

Ιδιαίτερα ευχάριστη και χαμογελαστή σε όλη τη διάρκεια. Με καλή διάθεση, πρόθυμη και δεκτική, δεν αρνήθηκε ή δυσανασχέτησε αλλά κατά τη γνώμη μου έλειπε το κατιτίς που θα απογειώσει τη συνάντηση.

Συνοψίζοντας μια καλή συνάντηση αλλά όχι όμως στο επίπεδο των αστεριών του Glamour.

Καλά να περνάτε αγαπητοί συναγωνιστές να σέβεστε τα κορίτσια και να ενημερώνετε όσο μπορείτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
163
Likes:
11.615
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, petergsp, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού