Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημουν ο τελευταίος που έγραψε για την Σοφία στο περασμένο τουρ και παρόλο που σε πάνω από 60 συναντήσεις με έσκορτ έχω κάνει μόλις 2 repeat είπα να τριτώσει με Σοφία αφού είχα περάσει καλά την άλλη φορά μαρεσε και το σώμα της πολύ να αποφύγω και το κασκαντεριλικι και έτσι την έκλεισα μια ωρίτσα.Η εμφάνιση ίδια με θυμόταν φυσιογνωμικα αλλά όχι όνομα(με τόσους που έχει πάει πές)Γενικά τόσο στο σεξ όσο και στην συμπεριφορά δεν ήταν κακη αλλά έβγαλε μια τυπικότητα επαγγελματισμό δεν ήταν τόσο καλή όσο την πρώτη φορά στο τέλος του δεύτερου γύρου με ρώταγε αν τελειώνω αν ήθελα τελείωμα στο στόμα για έξτρα.Δεν είπε όχι σε καμία στάση χαμογελούσε στις κουβέντες μου αλλά όχι τόσο εγκάρδια πλέον μετά από πολλά ραντεβού διακρίνω την τυπικότητα απτό αυθόρμητο.Επιλεγουμε την επανάληψη μετά από ένα καλό πολύ καλό η εξαιρετικό ραντεβού με την προσδοκία πως το επόμενο θα ναι εξίσου καλό η ακόμα καλύτερο αφού η κοπέλα δείχνει καλά δείγματα γραφής όπως λέω όμως και στον τίτλο αυτό δεν είναι στάνταρ και κάθε repeat δεν είναι ίδιο ίσως επειδή η Margo έβαλε πολύ ψηλά τον πήχη στο δικό της repeat και οι προσδοκίες μου ήταν υψηλές και εδώ.
Δεν μετανιώνω κορμάρα η Σοφία την "ξεζουμισα" για μια ώρα απλα δεν πήρα το "κατι παραπάνω" που θα ήθελα αλλά και πιο θερμές και αυθόρμητες κινήσεις ξέροντας με ήδη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, jimy.m., petergsp και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού