Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Call-Girls 6124
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου άρεσαν οι φωτό της με την Μάσκα και το διχτυωτο χωρίς να διαβάσω κριτικές ρωτώντας στο τηλεφωνικό μου λένε δύναμη και την κλείνω.Ερχεται με ωραία δερμάτινη φούστα και από μέσα το διχτυωτο μου ζητά συγγνώμη που δεν είχε την μάσκα.Αγγλικα συνενοήσιμα πρόσωπο σκληρό σώμα μοντελέ μικρό στήθος ασορτί με το σουλουπι της.Ειχε κάνει μπάνιο αρχίσαμε το μπαλαμούτι στα όρθια,Πολύ θετικό τα γλωσσόφιλα τα δίνει αβέρτα βγάζει μια "μαγκιά" με την καλή έννοια και αυθορμητισμό ανεση σαν να σε ξέρει καιρό πιάνει εύκολα κουβέντα.Στα του σεξ με ρώτησε αν ήθελα κάτι έξτρα απ'την αρχή είπα όχι 69 καλό πίπα και καραμέλωμα στις μπάλες δεκτική σε όλες τις στάσεις αν και όταν μετά τα τελειώματα την έβλεπα κουρασμένη να με λέει μάνιακ "σεξομανης" και καλά επειδή την πήγα δυνατά νον στοπ.Μερικες έχουν νοοτροπία ότι τις πήραμε για σεξ του δεκαλεπτου και μετά αραλίκι κουβεντούλα η συνοδεία σε κάνα καζίνο μπαρ εστιατόριο όπως μου πε.Δεν είναι κακό και αυτό αλλά για μένα στην μία ώρα πρέπει να τα δίνουν όλα αλλιώς υπάρχουν και φθηνότερες επιλογές.Μπανιο δεν έκανε παίχτηκε ένας γύρος είχε έρθει καθαρή πολυ καλό στο τέλος με γλωσσοφιλαγε μέχρι να τελειώσω.Γενικα δεν έκλαψα τα λεφτά μου ούτε όμως ενθουσιάστηκα τίμια συνάντηση.Υ.γ οι νέες της φωτό με τις παλιές είναι πολύ διαφορετικές σαν να βλέπεις άλλη κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., petergsp, eridon1877 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού