Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125669
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέποντας τις φώτο της Nikol σκάλωσα στο καλλίγραμμο κορμί της και στην καβλιάρικη έκφραση του προσώπου της… Τηλεφωνώ στο γραφείο για τις λεπτομέρειες και την Τετάρτη το βράδυ η Nikol ήταν στο ξενοδοχείο μου. Από κοντά λείπει η λάμψη η φωτογραφική και οι φακίδες της ήταν εμφανείς… Δεν με χαλάνε οι φακίδες αλλά αλλιώς δείχνει χωρίς αυτές..
Μιλάει καλά αγγλικά και είναι ευχάριστη παρέα, δεν κλέβει χρόνο και όταν πήρε το δωράκι της πήγε αμέσως για φρεσκάρισμα… Είναι καθαρή κοπέλα έκανε και στο ενδιάμεσο ντουζάκι μαζί μου μαζεύοντας τα μαλλιά της ψηλά. Φιλάει με γλώσσα από την πρώτη στιγμή , γουστάρει τα προκαταρτικά και το δαχτυλάκι στην κλειτορίδα… Η πίπα της είναι αξιόλογη το κατέχει το θέμα με αρκετές παραλλαγές του… Δυνατή στο 69 με πιπώματα μέχρι τον λαιμό , κουνήματα της λεκάνη και τρίψιμο του μουνιού της στο πρόσωπό μου…
Ο πρώτος οργασμός ήρθε μετά από ένα δεκάλεπτο 69 με λίγη βοήθεια από τα χεράκια της, τελείωσα στο στόμα της όπως το είχα ζητήσει από την αρχή. Ακολούθησε ντουζάκι παρεούλα με αφρόλουτρα ,χαμουρέματα και γλωσσόφιλα…
Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε στο χολ του δωματίου , της ζήτησα να βάλει τις γόβες της και σκύβοντας από πίσω της ξεκίνησα με γλειφοκώλι και γλειφομούνι ταυτόχρονα ανεβάζοντας την θερμοκρασία και στους δυο μας… Χωρίς να μετακινηθούμε από το χολ έβαλα το προφυλακτικό και την πήρα στα όρθια!!... Έπειτα την πήρα στο γραφείο του δωματίου έχοντας τα πόδια της τυλιγμένα στην μέση μου. Ο δεύτερος οργασμός μου ήρθε όταν την είχα στα τέσσερα ανεβασμένη στην πολυθρόνα και κάρφωνα δυνατά το μουνάκι της…
Πέρασα καλά στο ραντεβού μου με την Nikol… δεν άκουσα αντιρρήσεις στα γούστα μου όταν την έπαιρνα στα όρθια και στον καναπέ, συμμετείχε με βογγητά και κουνήματα και γενικά ήταν ένα ευχάριστο ραντεβού!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, kwstasxat, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού