Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125669
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από παρότρυνση του γραφείου για τη συγκεκριμένη ,την έκλεισα απογευματινή ώρα στο Μοσχάτο,όπου έφτασεστην ώρα της ντυμένη κυρία, στα μαύρα και πολύ σέξι αλλά και κυριλέ ντύσιμο.
Φάση κυρίας Κολωνάκιου .

Σε σχέση με τις φώτο της είναι στο 90% θα έλεγα,είναι κάνα δυο χρονακια μεγαλητερη αλλά συμπεριφέρεται σαν μπέμπα και κερδίζει πολύ αυτό.
Ναζιαρα αρκετά.φακιδουλες στη φάτσα,ωραία μάτια και βλέμμα.
Γαλλικό πολύ ωραίο πάνω κάτω στα νύχια και περιποιημένη αρκετά,όπου όταν γδυθηκε ,σου βγάζει αυτό το πρόστυχο που καλυπταν τα κυριλέ ρούχα.μς τατουαζακια κτλ.
Σωματικά είναι γυναίκα, που μου άρεσε το σώμα της γιατί δεν είχε τη ψευτιά πάνω της αλλά ήταν και καλοδιατηρημένη.
Ωραίες τρυπουλες λείες μπρος πίσω που γουσταρε πολύ όταν έκατσα να τις φάω.
Δάχτυλο μπροστα εύκολα,πίσω όχι.
Έκατσα και με άρχισε στη πίπα όπου στην αρχή έβαζε αρκετό χέρι αλλά μετά από καθοδήγηση μου τον ανεβοκατεβαζε χωρίς καμία υποβοήθηση,και φτυσιματα.περασμα και από αρχιδια.
Γαμηθηκαμε στα τέσσερα με θεα τη κωλαρα της και άδειασμα στη πλάτη της όπου έβγαζε και ωραίες κραυγουλες.

Δεύτερος γύρος δεν έγινε αν και ήθελε από μόνη της να μου τον ξαναπάρει πίπα γιατί της αρέσει μου είπε το τσιμπούκι,αλλά δεν είχα καλή στύση και έπρεπε άλλωστε να φύγω,οπότε την ευχαριστησα και ίσως πιθανόν τα ξαναπούμε,γιατί μου άφησε καλή εντύπωση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, ahilleas79, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού