Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 98191
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ρε παιδιά....ημαρτον....καταρχάς η κοπέλα έχει φιλότιμο αλλά δεν.....καταλαβαίνει όπως και όλες συνήθως αν γουστάρεις ή όχι. Προσπαθούσα να φτιάχνω αλλά δεν....το φόρουμ εδώ εκθειάζει .... χωρίς λόγω ρε παιδιά....αφού οι περισσότεροι από εμάς δεν είμαστε προμοτορες...άρα δεν καταλαβαινω.....
Η κοπέλα ήρθε (ψιλονυσταγμενη) αργά το βράδυ οκ, καταλαβαίνω. Μετά ...τυπικά κτλπ. Αρκεστηκα σε πίπα κ μετά καληνυχτα. Θερμή παράκληση....μην εκθειαζουμε την καθεμία....δείχνουμε αγαμητοι κ πυρφόροι.... χωρίς παρεξήγηση τα γραφω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.273
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, AlexGold, GALLAS και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2019
Πέστα ρε αδερφέ με τους προμότορες εδώ μέσα!! Βασικά το κορίτσι ενώ είναι θετική να σε ικανοποιήσει, από εμφάνιση δεν βλέπεται....
10 Οκτωβρίου, 2019
τι ακριβως δεν εκανε ?
11 Οκτωβρίου, 2019
Φίλε η κριτική σου με γέμισε απορίες... Χμμμ;
Θα προσπαθήσω να τις εκφράσω χωρίς να θέλω να σε προσβάλω.
Η κοπέλα έχει 13 κριτικές που λένε πόσο καλά περάσανε μαζί της Έρωτας
και μία την δικιά σου πού αναιρεί όλες τις άλλες κριτικές και τις βγάζει προμοτορικές Χμμμ; Χμμμ;.
Το αργά το βράδυ πόσο ήταν; 3-4 τα ξημερώματα;
Δεν αντιλέγω ότι δεν πέρασες καλά στο ραντεβού, ΑΛΛΆ προτού την θάψεις την κοπέλα και πεις τους φίλους μου προμότορες θα έπρεπε να σκεφτείς τουλάχιστον αυτές τις δυο ερωτήσεις!.. Καπέλο
11 Οκτωβρίου, 2019
αληθεια τα λες αυτα ρε παιδακι μου και ετοιμαζομουνα να παρω την εκφιλη μουναρα; Μηπως και πηγες τιποτα απλιτος ρε μεσιε κσι η κοπελα σαπεφηγε με τακτ; Δεν μπορει τοσοι να γραφουνε για την εκφιλη με τα σκερτινγ και τανωμαλα μαμισια και μινο εσυ να μην περασες καλα. Αμα δεν εισαι απο αλλο πρακτοριο τοτες σιγουρα κατι θα τηνε χαλασε
11 Οκτωβρίου, 2019
Φιλός, το οτι δεν περασες καλα εσυ, δεν συμαινει οτι οι αλλοι υπερβαλουν!! Δεν γινεται ολοι να λενε τα καλητερα και επειδη η εμπειρια σου δεν ηταν η ιδια να τα ισοπεδωνεις ολα!! Παντα φιλικα και χωρις παρεξηγηση!!
11 Οκτωβρίου, 2019
Κάτι δε λες καλά φίλε γιατί εγώ απτή συγκεκριμένη δε πέρασα απλώς καλά,απλά μου είχε κάνει εντύπωση και η απόδοση της που της είχα πει της ίδιας κιόλας, ότι στις υπηρεσίες και στη διάθεσή της ειδικά αδικείτε για τα 140 που παίρνει.
Και δικός μου που μου τη πρότεινε,γιατί αυτός της συγκεκριμένης ήταν και είναι πελάτης της οπότε έρχεται Ελλάδα, μου είχε πει τα καλητερα πριν καν τη δοκιμάσω εγώ.
11 Οκτωβρίου, 2019
Φίλοι συνάδελφοι- συναγωνιστές, το τελευταίο που θα ήθελα θα ήταν να προσβάλλω τους άλλους που είχαν συναντηθεί με την εν λόγω πριν από εμένα. Προσπαθώ σε κριτική λίγων γραμμών να περιγράψω κάποια στοιχεία για την εκάστοτε κοπέλα. Τα στοιχεία αυτά είναι πάντα προσωπική αποψη, το οποίο είναι ακριβώς και το νόημα του σάιτ και των κριτικών μας. Καλό είναι ούτε να κράζουμε αλλά ούτε και να θαυμάζουμε....Αν όλοι θαυμάζετε δεν σημαίνει ότι είστε προμοτορες αλλά αν κράζω μόνο εγώ δεν σημαίνει επίσης οτι εγώ είμαι προμοτορας άλλου γραφείου. Αδέρφια είμαι 40 και από τα 20 μου, εασκορταρω. Εν τέλει εάν όλοι την βλέπουν μουναρα και περνούν καλά μαζί της, ας είμαι εγώ ο παράλογος στων λογικων τα πλήθη. Και επίσης φίλε μου, μια χαρά εμφανισημος είμαι και πάντα περιποιημένος πηγαίνω γιατί σέβομαι κάθε κοπελα, όπως και απ' όπου και αν είναι. Αυτα....Ναι!
12 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε....πρώτων ήταν 3 το βράδυ αλλά εγώ ήμουν οκ (δουλεύω και νύχτα ορισμένες ημέρες)....και δεύτερον οι κριτικές είναι 9 θετικες για μασα, 3 θετικές για duo μασα με άλλη μαζί (Σάννυ ή Νίκα) και 1 αρνητική μη συμπεριλαμβανομένης της δικιάς μου αρνητικής κριτικης.....Εντάξει είμαστε....? Εντάξει είμαστε.!
12 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν λενε όλοι τα καλύτερα...9 θετικές κριτικές έχει (εκ των οποίων οι 2 είναι από πελάτες με ιδιαίτερα γουστα, όπως σκουιρτινγκ)...μετά έχει 3 θετικές κριτικές σε duo μασα-σαννυ ή μασα-νικα...και τέλος έχει 1 αρνητική πέραν της δικιάς μου....Επίσης η πιάτσα εσκορτ έχει πληθώρα τεμαχίων καλύτερων σε ολα....σας καλυψα Κύριος Κ.....
12 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε...η κοπέλα κοιτούσε λες και σε ζήλευε που είσαι εσύ ο πελάτης και την σηκώνεις μεμεσα στη νύχτα για να έρθει να δουλέψει. Μετά πουλούσε και υφάκι...άστα....
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2