Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 52791
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κάλεσα στο γραφείο με αφορμή μια τσόντα που έβλεπα πρωί πρωί με μια τύπισσα που απτό κωλο τον πήγαινε στο στόμα και το ανάποδο,με τελείωμα όλα μέσα στο στοματακι της.
Μιλώντας με τη κοπέλα του γραφείου,της είπα θέλω να ζήσω αυτό!!!
Με ενημέρωσε πως αναλ και τελείωμα στο στόμα δεν έχω επιλογές πολλές,αλλά Αλεξάνδρα παίζει στο πρόγραμμα της αυτό και είναι και ανώμαλο το μωρό σε γούστα.

Έκλεισα Παγκράτι σε γνωστό χοτελ όπου έφτασε στην ώρα της.
Εκ πρώτης επαφής έχω να πω πως σε σχέση με τις φώτο είδα ένα πιο γλυκό πρόσωπο ένα πιο γεμάτο σώμα.
Φιλιθηκαμε εκεί στην εισοδο (γλωσσάτο) και περνώντας μέσα με ένα μαύρο μίνι φόρεμα που απτά κιλακια της ήταν και ανεβασμένο και περπατώντας σχεδόν τα κωλομερια της ήταν έξω, χαμογελοντας μου λέει,
Με ενημέρωσαν απτό γραφείο πως είσαι κακό αγόρι και θέλεις να με γαμησεις απτό κωλο και να με χύσεις στο στόμα????
ΕΜΕΙΝΑ ΛΙΓΟ ΚΑΓΚΕΛΟ...Γλώσσα
Καυλωσα αμέσως...

Πήγε για μπάνιο και βγήκε ολόγυμνη, και όπως με βρήκε γυμνό και καυλωμένο με άρχισε στη πιπα.
Γλύφει τα πάντα, ρουφάει και χώνει τη γλώσσα της παντού,και πίσω!!!

Στις τόσες καύλες που είχα δεν έκατσα καν να τη γλύψω,θα εχυνα εκεί. δαχτυλακια πήρε ομως και ήταν μούσκεμα.
Της είπα θέλω να σε γαμησω μόνο απτό κωλο αλλά δε δέχτηκε,μου είπε θέλω να γαμηθω και απτό μουνι..
Πέρασε σκούφο στο πούτσο μου και με καβάλησε, βάζοντας εγώ δάχτυλο στο κωλο της.
Δεν ήταν και χαλαρή πίσω ακόμα.

Την έβαλα στα τέσσερα παίζοντας το μουνι της μόνη της και βάζοντας λίγο τζελ και κωλοδάχτυλα, άρχισα να σπρώχνω το καυλι μου μέσα της.
Και από αυτό το σημείο τη γάμησα κανονικά.
Βογγητα αληθινά και ωραία φωνουλα κατά το γαμησι, στο δεύτερο χύσε με, δεν άντεξα,γύρισε έβγαλε μπαμ τη Καποτά και τα άδειασα στο στόμα της.!!!

Τα πέρασε στο μπάνιο μετά από λίγο ευγενικά.

Μιλήσαμε λίγο,και μου είπε ότι γουστάρει να γαμιεται,δε το κάνει μόνο για να ευχαριστεί τον άλλον,άλλωστε έχει γκόμενο στη χώρα της,γουστάρει όμως η ίδια να γαμιεται και όταν δε το κάνει δεν έχει καλή ψυχολογία.


Απόλαυσα τη τσόντα μου μάλλον!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, jimy.m., james034 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2019
Και της βάζεις μόνο 7 στη "διάθεση στο σεξ - συμμετοχή";
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1