Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Call-Girls 7982
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι ρίσκο να επιλέξεις μια γυναίκα χωρίς να δεις το πρόσωπό της!.. Από την άλλη το κορμί της είναι μεγάλος πειρασμός!... Επικοινωνώ με το γραφείο της και με διαβεβαιώνουν ότι οι φώτο της είναι αληθινές και πρόσφατες… έχει όμορφο πρόσωπο , δεν το δείχνει γιατί ζει στην Ελλάδα και δεν είναι τουράκι… Αυτό ήταν δεν χρειαζόμουν και πολλά για να αποφασίσω και με συνοπτικές διαδικασίες η Kely ήταν στο ξενοδοχείο μου το Σαββατόβραδο για μιάμιση ώρα…
Η πρώτη εντύπωση είναι ουάάοοο!.. Είναι γυναικάρα, όμορφη , ψηλή με καλλίγραμμο σώμα , μακριά μαλλιά μέχρι τον κώλο ο οποίος είναι σκέτος πειρασμός… Μιλάει καλά τα Ελληνικά και χαίρεσαι το σόσιαλ μαζί της… Με κέρδισε με την ευγένειά της και με το χιούμορ που διαθέτει… ξέρει ότι στην Ελλάδα το Kely βγαίνει απ’ το Βαγγέλη και κάνει και πλάκα!...
Στα του αγώνα το μόνο υστέρημά της είναι ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα… Φιλάει στο στόμα με γλώσσα , κάνει πολύ καλή πίπα , συμμετέχει στο σεξ με βολικά στησίματα και βογγητά ευχαρίστησης… Στην διάρκεια του ραντεβού μας γίνανε δυο γύροι με ένα ενδιάμεσο διάλειμμα για τις απαραίτητες ανάσες και κουβεντούλα… Πριν τον δεύτερο γύρο απόλαυσα και ερωτικό μασαζάκι από τα χεράκια της που κακά τα ψέματα επίσπευσε την στύση μου. Πέρασα πολύ ωραία με την Kely υπήρχε επικοινωνία και οικειότητα από την πρώτη στιγμή , είναι κορμάρα το ξέρει και την επιδεικνύει κρατώντας με καυλομένο σε όλη την διάρκεια του ραντεβού…
Την αποχαιρέτησα με μία αγκαλιά και ένα φιλί στο στόμα λέγοντάς την ότι την επόμενη φορά θα είναι για δυο ώρες το ραντεβού μας , το έλεγα και το εννοούσα την γουστάρισα την Kely και θα την ξαναδώ!...
Καλά να περνάτε φίλοι μου… εύχομαι να βρείτε και εσείς την Kely σας ΚΑΙ να καλοπεράσετε… αν όχι δοκιμάστε την συγκεκριμένη, αξίζει.
Υ.Γ. Μην παρεξηγήσετε την βαθμολογία μου αξίζει μεγαλύτερη από ότι έβαλα… απλά μέχρι τόσο μου επιτρεπόταν να βάλω.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
225
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, GALLAS, VAGGELIS VARVATOS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2019
Φίλε καλησπέρα και ευχαριστώ για την κριτική.
Μία ερώτηση μόνο. Μοιάζει πολύ γυμνασμένη σαν χορεύτρια ένα πράγμα. Παίξανε τίποτα ευλυγισίες σπαγγάτα κλπ?
Είμαι μέγας σπαγγατόκαυλος και ψάχνω το σπαγγάτο με το τουφέκι.

Ευχαριστώ πολύ
10 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα φίλε coachdr , ευχαριστείς για την κριτική αλλά λάικ δεν πάτησες... Γερο-μύστης
ΧαμόγελοΧαμόγελο Χαχαχα... αστειεύωμαι!..
Έχει αρκετή ευλυγισία η Kely , της άνοιξα τα πόδια διάπλατα και τα κρατούσα τέρμα ανοικτά όταν της έκαμνα γλειφομούνι στον πρώτο γύρο και στον δεύτερο γύρο μετά από τρυφερό ιεραποστολικό άνοιξε μόνη της τις ποδάρες της διάπλατα και με ενθάρηνε να την καρφώνω δυνατά...
Αν το γούστο σου είναι το σπαγγάτο δεν πιστευω να σε αφήσει παραπονούμενο!.. Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2