Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Call-Girls 7652
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση κλείστηκε εύκολα με το γραφείο μέσω whatsapp.
Αργά το μεσημέρι, incall σε καλό ξενοδοχείο στην Συγγρού. Το μόνο περίεργο ότι το bell boy με συνόδεψε μέχρι το δωμάτιο, ήμουν έτοιμος να τον ρωτήσω αν θέλει να μπει να κοιτάζει
Η Έντζι είναι γυναικάρα, από αυτές που περπατάει και γυρνάνε όλα τα κεφάλια να την κοιτάξουν. Ψηλή, με σώμα ακριβώς του γούστου μου. Μακριά πόδια, απίστευτο, υποδειγματικό κώλο και μικρό στητό στήθος. Πολύ όμορφο πρόσωπο, χειλάρες, 'ισωε φαίνεται μεγαλύτερη από 24 αλλά κλάιν, δεν έχω τέτοια θέματα όταν όλο το πακέτο τα σπάει
Χαμογελαστή, σου φτιάχνει την διάθεση από την αρχή. Ζητησε συγγνώμη που το γραφείο της επιβάλει να πάρει τα λεφτά μπροστά - κανένα πρόβλημα εννοείται.
Έκανα ντους και με περίμενε στο κρεβάτι με τα εσώρουχα και τις γόβες. Πεντακάθαρη, να θες να την τρως ασταμάτητα.
Δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες, από όποια γωνία και αν την έβλεπα, όπως και αν την έπαιρνα ήταν μουνάρα, ξέρει να σε καυλώνει, καυλώνει και η ίδια και γίνεται μούσκεμα.
Πέρασα μια θαυμάσια ώρα, θα ξαναπήγαινα μαζί της σίγουρα.
Από μένα είναι ναι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
akosdi
Μέγας
Εγγραφή:
14 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.058
Πόντοι:
4.581
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, TurboLover, IvanTheGreat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2019
"Το μόνο περίεργο ότι το bell boy με συνόδεψε μέχρι το δωμάτιο, ήμουν έτοιμος να τον ρωτήσω αν θέλει να μπει να κοιτάζει"
Περίμενε πεντάευρο φιλοδώρημα...
08 Οκτωβρίου, 2019
φιλος επιτρεψε μου να σε πω οτι μπορει νασαι λιγο ηπερβολικος στους βαθμους σου γιατι αν εχεις εμπιριες μονο μασαζ και μπουρδελα ολες οι κολ γκερλς θα σε φενοντε μουναρες
11 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεις τις κριτικές μου θα δεις ότι έχω εμπειρίες από πολλές κολ γκερελς, θα δεις επίσης ότι κάποιες ήταν χάλια. Τέλος, το ποιά είναι μουνάρα ή όχι είναι αρκετά υποκειμενικό
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3