Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Call-Girls 3002
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βγήκε ο λύκος παγανιά και το έριξε στο σερφάρισμα, στην φώτο της Ίννας πάτησε φρένο και μπήκε να δει και τις υπόλοιπες φώτο της… Όμορφη κοπέλα!.. 22 χρονών λέει!... κορμάκι γάλακτος!.. φατσούλα συμπαθητική!... και από υπηρεσίες κομπλέ!.. (για εμένα)… Τηλεφωνώ στο γραφείο και το ραντεβού έκλεισε για το απόγευμα της Παρασκευής…
Με έστησε ένα δεκάλεπτο και όταν μπήκε στο δωμάτιο ήταν φουριόζα και αγχωμένη… Ζήτησε συγνώμη για την καθυστέρηση με τα λιγοστά αγγλικούλια της και ότι τον χαμένο χρόνο θα τον καλύψει στο τέλος. Τα είπε πριν μιλήσω και ηρέμησε…
Καθίσαμε στο κρεβάτι για να σπάσει λίγο ο πάγος , να χαλαρώσει για να αφεθεί… Είναι καθαρή κοπέλα και γρήγορη, όταν της έδωσα το δωράκι της πήγε αμέσως στο μπάνιο για φρεσκάρισμα. Δεν μου άργησε να βγει και την έριξα στο κρεβάτι για να χαρώ το κορμάκι της… Τι επιδερμίδα!.. να μην θέλεις να ξεκολλήσεις από επάνω της… Έχει σχετικά μικρό στήθος αλλά είναι συνέχεια στην τσίτα , ειδικά εγώ δεν τις άφησα τις ρώγες της σε ησυχία στην διάρκεια του ραντεβού… Άτριχο και ευωδιαστό το μουνάκι της τρελαίνεται για γλειφομούνι και το ευχαριστιέται μέχρι οργασμού με βογγητά και σπασμούς.
Η πίπα της είχε καλό ρεπερτόριο… δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο, πάρσιμο μέχρι τον λαιμό , παίξιμο με τα χέρια τα αρχίδια και όταν τελείωσα μου ρούφηξε μέχρι και την τελευταία σταγόνα προτού πάει στο μπάνιο για φρεσκάρισμα…
Στο σεξ ακολουθούσε με ευχαρίστηση!.. συμμετείχε στο γαμήσι μας με κουνήματα επιζητώντας τον οργασμό… Καυλιάρα η Ίννα χαίρεσαι να την γαμάς και να ακούς τις κραυγούλες της σε κάθε κάρφωμα … Ξεκίνησα με ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα … στην συνέχεια αερογαμία: όρθιος εγώ και εκείνη κρεμασμένη από τον λαιμό μου , έπειτα στο ένα πόδι όρθια και το άλλο στο στήθος μου μέχρι που καταλήξαμε να την έχω στα τέσσερα σφιχτά πιασμένη και να μπαινοβγαίνω μέσα της με τελικές μέχρι τον δεύτερο οργασμό μου που τελείωσα μέσα της … Έβγαλα το προφυλακτικό και της ζήτησα μία τελευταία χαλαρή πιπούλα…
Το ραντεβού μου με την Ίννα θα μπορούσα να το κατατάξω στα καλά ραντεβού που γνώρισα. Είναι νέα, όμορφη, με ωραίο σώμα , είναι συνειδητοποιημένη με αυτό που κάνει και το κάνει καλά!.. Αντέχει τους γρήγορους ρυθμούς και δέχεται μπατσάκια στο κωλαράκι!...
Έρωτας... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Gingos, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού