Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν, μετα απο μια αποχή απο τα cg επανέρχομαι. Είχα σταμπαρει την Κορίνα, πιο πολύ λόγω ύψους. Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη, οχι η πραγματικη. Λοιπον, ευκολη συννενοηση ως συνηθως, αλλα όχι στο γνωστο ξενοδοχειο, αλλα το απεναντι που ειναι πιο κυριλε. Καλη η αλλαγη τους πρεπει να πω... το αλλο ειναι τελειως παρακμιακο.

Λοιπον, στα του αγωνα. Ειναι μεγαλη σχετικα.. Την κανω 35 τουλαχιστον. Εχει εμπειρια ομως κατι που ειναι καλο. Δινει φιλια με γλωσσα, και γενικα αντεχει τους δυνατους ρυθμους.
Στα αρνητικα τωρα, ειναι πολυ μηχανικη, λες και κανει αγγαρια, ξερει απο πριν τι θα κανει και πως θα το κανει... η πιπα της ειναι καλη σχετικα. Αλλα πολυ ξενερωμα το οτι δεν το ζει... Αντιθετα με αλλες κοπελες που εχω παρει απο το ιδιο πρακτοριο.

Τελος, οταν τελειωσα ειχαν μεινει 10 λεπτα ακομα... και μονο που δεν με πεταξε εξω απο το δωματιο...Ειχα να παω καπου αλλου μετα και ηθελα 5-10 λεπτα να χαλαρωσω πριν παω στην συναντηση μου. Και μου λεει, αφου τελειωσες τι να κατσεις να κανεις? Δεν απηντησα, γιατι δεν ειμαι τετοιος τυπος. Αλλα αφου τα ειχα πληρωσει, γιατι να μην κατσω? Να καταλαβετε, πρωτα με εδιωξε και μετα εκανε ντουζ....
Εν τελει χαλαστηκα και χαλασε και την διαθεση μου.. Δεν θα την ξαναπροτιμουσα, και λογω ηλικιας και για την συμπεριφορα της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
4.369
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, james034, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2019
Γιατί δεν πήρες τηλέφωνο στο πρακτορείο να το πεις?Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1