Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιγα λογια για τη Κατυα
Η Κατυα ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα στο 1.67 περιπου με πολυ πιο ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου και μοντελε κορμι με πολυ ομορφο στηθος.
Ξανθο βαμενο μαλλι και κανα δυο τατουαζ διασπαρτα
Στα του αγωνα, καλη πιπα. καλο στησιμο στα 4. Απο τα λiγα τοσο τελεια στησηματα. τον τρωει ολον οσο βαθια μπορει. καλη ανταποκριση και προθυμη σε ολα εκτος του φιλιου οπου τα δινει αρκετα τσιγκουνικα
Αλλα ρε παιδια ελεος, τι αγαπουληδες υπαρχουν; Χαθηκαν οι γυναικες ή το ονειρο του καθε Ελληνα ειναι να ειναι αγαπουλης σε συνοδους; Το καλοκαιρι την πηγε τυπος σε δικο του room to let σε κοσμοπολιτικο νησι (οχι μυκονο και σαντορινη)
Τι να πω
ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει

Τεσπα σε γενικες γραμμες ενα ραντεβου του 8
Αν πρεπει να πω 2 κακα ειναι 1) το μασαζ δεν το εχει και 2) ειναι τσιγκουνα στα γλωσοφιλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, GALLAS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2019
Κρίμα να μην είμαι από κοσμοπολίτικο νησί, να έχω δικό μου ξενοδοχείο και να κατεβάζω Κάτιες να γαμάω τζάμπα και ας με λέγατε αγαπούλη Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 Zebu
02 Οκτωβρίου, 2019
Χμμμ; πραγματικά έχει τύπο που τις χορήγησε δωρεάν διακοπές; Αυτά είναι
B
bdsm1988
02 Οκτωβρίου, 2019
Δεν ξέρω τι να πω για την συγκεκριμένη κριτική.... Χμμμ;
το πρώτο πράγμα πού μου έρχεται στο μυαλό είναι μια παροιμία Μεγάλο χαμόγελο
"Αν ήταν η ζήλια ψώρα, θα κολλούσε όλη η χώρα" Γερο-μύστης
02 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγραψα καπου τσαμπα;
ο τυπος πληρωσε εισητηρια μασα ξαπλα κλαμπ καθε μερα εχασε εισοδημα απο δωματιο και σιγουρα εκανε δωρακια για να μην πω οτι του πηρε μετρητα σαν μπονους
G
geroksouras
03 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το τζάμπα το γραψα εγώ γιατί προφανώς κάτι παραπάνω γνωρίζω. Ανάλυση όμως δεν θα κάνω.

Θα μιλήσω όμως για κάτι που εσείς οι νέοι δεν ξέρετε. Την έννοια της "Συνοδού". Αντιμετωπίζετε τις κοπέλες μόνο σαν πουτάνες μπουρδέλου. Γιατί στην ουσία το να γαμάς έστω και μια ώρα incall δείχνοντας μάλιστα ταυτότητα, δε σε κάνει να διαφέρεις και πολύ από τον πελάτη του μπουρδέλου που πάει και γαμάει με 20€. Και εκείνος άσκοπα βλέπει τα λεφτά που δίνεις εσύ (λογική kostakis27).
Την ίδια λογική βλέπω όμως και σε σένα.
Κάποτε, τις καλές εποχές τα long meeetings ήταν πολύ διαδεδομένα. Όλοι μαλάκες ήταν? Μιλάμε για μεγάλους παίχτες.
Ο άλλος είναι επιχειρηματίας και γουστάρει να πάει 5 μέρες Νέα Υόρκη με μια μουνάρα συνοδό να τη γαμάει στα διαλείμματα. Αγαπούλης είναι?

Και παίρνω εγώ τώρα την Κάτια και την κάθε Κάτια 3 μέρες στο νησί μου, σε δωμάτιο δικό μου, με φαγητά δικά μου (γιατί είμαι τυχερός και τα έχω) και την πάω και ένα δύο μπαράκια και της παίρνω και ένα παρεό και της πληρώνω και το εισιτήριο και μου κοστίζει 4? 5? 6? ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΑ η φάση.
Και έχω ρίξει και 10 γαμήσια αυτές τις 3 μέρες χαλαρά και χωρίς πίεση και όποτε γούσταρα και όπου μου κάβλωνε ....... και είμαι αγαπούλης μαλάκας εγώ, ενώ εσύ που για να δεις μια γκόμενα που σου άρεσε το γαμήσι της και πήγες τρεις φορές και χάλασες τα ίδια για 3 ώρες είσαι έξυπνος και άντρακλας βαρύς.

'Οχι τίποτα άλλο, είσαι και γαύρος και φίλος του εξαιρετικού MIndreader και δεν θέλω να σου την πω. Άστο να πάει στο διάολο.
review reaction 1 Zebu
11 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι απ ότι ξέρω ο εν λόγω κύριος δεν πήρε μόνο την Κατια αλλά και μια ακόμη εξωτική μελαχροινή κορασίδα.. Μάγκας ο κύριος, πολύ ωραία ξηγιεται..
JH
James Hud
12 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τωρα ετυχε να διαβασω το σχολιο σου
επειδη εγω προσωπικα τη συνοδεια απο εβδομαδα και πανω την ειχα στο αιμα μου συν το γεγονος οτι μιλαω τη γλωσσα τους
συν οτι ειμαι ομαδικος παιχτης κι εχω βρει πολλες συνοδειες εβδομαδας σε διαφορους φιλους συν συν συν
εχω τεραστα ενσταση και το φωναζω και το λεω
Αν θες συνοδεια εβδομαδας μονο απ ευθειας εισαγωγη απο καποια που δεν εχει τουραρει ποτε Ελλαδα
γιατι πολυ απλα οι γκομενες ειναι σαλιαρες και κραζουν τον καθενα εδω
ναι οταν παρεις συνοδεια απο γραφειο συνοδων που στο επομενο τουρ της θα ξερασει μεχρι και τον αριθμο ταυτοτητας σου σε κατατασει σε κατηγορια αγαπουλη (δεν αναφερομαι σε σενα το πρωτο προσωπο ειναι για ην διευκοληνση του λογου)

ΥΓ να σημειωσω οτι δεν μπηκα στη διαδικασια να μαθω ποιος ειναι παροτι μερικοι θελησαν σε πμ να τον δωσουν δεν με νοιαζει πιος ειναι απλα επιστω προσοχη////ενα μαμπα ενα φουμπου εχει και καλυτερα και φτηνοτερα και ποιοτικότερα αποτελεσματα
G
geroksouras
12 Οκτωβρίου, 2019
Αν ειναι ετσι οπως το λεει ο nick μια χαρα εκανε ο φιλος και την πηγε διακοπες, γιατι με 5-6 κατοσταρικα αντε και 1000 την ειχε 5 μερες. Τζαμπα τελειως. Μαλλον η κοπελα ηταν αγαπουλα και οχι αυτος. χαχαχα
Για εμας ομως που θα τα πληρωσουμε ολα Εχει δικιο ο geroksouras ποτε συνοδεια πολυημερη απο γραφειο ασυμφορο και αλλα... Ψαχνεις απο αλλο χωρο...
13 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λοιπον για να κλεισει το θεμα
οτι ειχα να γραψω το εγραψα....θελει καποιος να το πει vfm? για εμενα δεν ειναι....
και το πιο βασικο;
ξηλωνεις μια Λ. ξηλωνεις μια Κ. 2 ενδεχομενα υπαρχουν (διοτι οι γκομενες αλλα και οι καλοπροεραιτοι ειναι σαλιαρηδες..... )
το πιο λαϊτ επειδη ειναι ενημερωμενο το γραφειο (εδω ειναι ενημερωμενο ολο το μπου) να μην πλησιασεις σαν πελατης ουτε απο εξω μπλακ λιστεντ για πιο χαρντ;;;; δεν ξερω ουτε θελω να μαθω....
τωρα αν αυτο να κανεις λονγκ ντεΙτ με κοπελες που τουραρουν παρακαμπτωντας το γραφειο εδω ειναι μαγκια οκ....οτι πειτε....ειναι μαγκας ο τυπος ειναι αγαπουλες οι γκομενες οτι πειτε εσεις
G
geroksouras
13 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ πάρε τηλέφωνο γρήγορα να μου πεις που βρίσκεις γκομενέτο βίζιτα για τριήμερο στα 600 max Ναι! Γλώσσα
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10