Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νέες αφίξεις στο Glamour και το μάτι μου κόλλησε στην Στέλλα, αν και δεν μου αρέσει στην πρώτη της φώτο (είναι πολύ κόκκινη) οι επόμενες με κάνανε να την επιλέξω… Εύκολη και γρήγορη η επικοινωνία με το γραφείο (Δώρα) και η Στέλλα ήταν στην ώρα της στο ξενοδοχείο μου… Όμορφη, εντυπωσιακή κοπέλα, ψηλή αδύνατη με εμφανές γυμνασμένο σώμα μακριά πόδια που καταλήγουν στο στρογγυλό κωλαράκι της… Δεν είναι πρωτάρα υπέθεσα από την άνεση της στην κουβέντα μας που παρεμπιπτόντως τα αγγλικούλια της δεν ήταν και πολλά… Πολλά ήταν τα φιλιά που εισέπραξα μιας και με τα γλωσσόφιλα φτιάχνεται, με τα δάχτυλα ανάβει και στο γλειφομούνι δίνει ρέστα μέχρι οργασμού!!...
Είναι καυλιάρα γυναίκα και το χαίρεται… σχετικά εύκολα την έφερα σε κατάσταση οργασμού και εντύπωση μου έκαναν οι κραυγούλες της και το ιδιαίτερο γρύλισμα της την ώρα της κορύφωσης… Ευχαριστήθηκα 69… Τουλάχιστον είκοσι λεπτά μου έκανε τρελή πίπα ενώ της ρουφούσα και έπαιζα με την κλειτορίδα της η Στέλλα προσπαθούσε να το πάρει βαθιά στο στόμα της και πνίγονταν από τα βογγητά της μέχρι που δεν άντεχα άλλο και τελείωσα στο στόμα της ξεχειλίζοντάς το !!...
Στο σεξ δεν κάναμε πολλές στάσεις, ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, αγκαλίτσες, φιλάκια και μετά πήρε μόνη της θέση στα τέσσερα που όπως αποδείχτηκε το κατέχει τέλεια !.. με καλά στησίματα και κουνήματα της λεκάνης άκρως ερωτικά που στο τρίλεπτο το γέμισα το προφυλακτικό…
Πολύ καλό το ραντεβού μου με την Στέλλα… πέρασα ηδονικά όμορφα την ώρα μου μαζί της… Ευχαριστήθηκα σφιχτό νεανικό κορμί, τελείωσα δυο φορές και απόλαυσα τρείς οργασμούς της… Τι άλλο να ζητήσει κανείς μέσα σε μία ώρα;... Έρωτας Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Old.rabbit, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού