Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από την πείρα που απόκτησα με τα γραφεία συνοδών επιλέγω δυο κοπέλες και όποια είναι διαθέσιμη… Αυτή την φορά επέλεξα την Julia με αναπληρωματική την Michelle.. και οι δυο είναι κορμάρες αλλά στην Julia με τράβηξε η λευκή επιδερμίδα της…
Τηλεφωνώ στο γραφείο για ραντεβού και μου λέει η τηλεφωνήτρια ότι και οι δύο είναι διαθέσιμες για τις ώρες που τις θέλω… Έκλεισα με την Julia την πιτσιρίκα για την Παρασκευή το απόγευμα σε δικό μου ξενοδοχείο… Ήρθε στην ώρα της ευδιάθετη χαμογελαστή με ένα όμορφο κοντό φορεματάκι και ψηλοτάκουνες γόβες που αναδεικνύανε το όμορφο μικρό κωλαράκι της…
Πολύ καλά τα αγγλικά της και στο σόσιαλ σε κερδίζει γιατί μιλάει χαμογελαστά αναδεικνύοντας τα κατάλευκα δόντια της… παρόλα αυτά δεν χάσαμε χρόνο σε κουβέντες, της ζήτησα να κάτσει στα πόδια μου και ξεκίνησα τα γλωσσόφιλα με τα χέρια μου να εξερευνούν το κορμάκι της πάνω και κάτω από το φορεματάκι της… Είναι καθαρή κοπέλα, άτριχο και ευωδιαστό το μουνάκι της δεν χόρταινα να το γλύφω και να το ρουφάω… Καλή η πίπα της έχει ένα δικό της στιλ στην πίπα που δεν είναι καθόλου αδιάφορο…
Στο σεξ ανταποκρίνεται πραγματικά με κραυγούλες και βογγητά δίνοντας μου την πληροφορία ότι δεν είμαι ο μόνος που το ευχαριστιέται.. Τελείωσα δυο φορές, την πρώτη στο στόμα της στην διάρκεια του 69 και την δεύτερη σε ιεραποστολική στάση μέσα της (στο προφυλακτικό) απολαμβάνοντας στην συνέχεια χαλαρωτική πιπούλα… Δοκίμασα και το μασαζάκι της για κανένα πεντάλεπτο πριν φύγει και δεν ήταν καθόλου αδιάφορο, το έχει και με το μασάζ και θα συστήσω στους επόμενους να το απολαύσουν στην αρχή η στην μέση του ραντεβού και όχι βεβιασμένα στο τέλος όπως εγώ.
Πέρασα καλά με την Julia, είναι πιτσιρίκα στην ηλικία με ωραίο μοντελέ σώμα, στητό φυσικό βυζάκι ανάλογο του σώματός της, λευκή λεία επιδερμίδα, όμορφο πρόσωπο και αρκετή διάθεση για σεξ με έντονη προσπάθεια για να ευχαριστήσει τον πελάτη…
Αυτά από εμένα για την Julia φίλοι μου σας την συστήνω άφοβα… καλά γα____α !.. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 athinaios44, chris1955, Batsilas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού