Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82591
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλεπωντας τις φωτογραφιες κολλησα ειδικα με το προσωπο της Ινεσας και ηθελα να την δω απο κοντα να δω τι παιζετε. Επεμεινα πολυ για το ραντεβου μαζι της στην Αντζυ η οποια οπως παντα με εξυπηρετησε αψογα. Μακαρι να βρισκαμε και εμεις τετοιους υπαλληλους πολυ τυχερο το αφεντικο της. Εμφανιση της Ινεσας στο δωματιο και αμεσως φτιαχτηκα. Ματια τιγρης απιστευτα πολυ ωραιο προσωπο και ενα απιστευτα ζεστο χαμογελο. Η γκομενα ειναι σαν αγγελος και ολα φυσικα τιποτα πλαστικο η ψευτικο. Αμεσως με φιλησε στο στομα με παθος και γλωσσα και γελαγε πονηρα. Κατευθειαν μου εφτιαξε την διαθεση για παχνιδι. Μου ζητησε ενα ποτακι και πηγε στο μπανιο. Βγηκε γυμνη πολυ ωραιο σωματακι βυζι δυαρι ωραιο δερμα πολυ καυλα κωλαρακι που ξεχωριζει το σχημα του στρινγκ στο μαυρισμενο πεταχτο κωλαρακι της ωραια ποδια και καλοσχηματισμενο μουνακι. Μουνι που στο δρομο σου πεταγε τα ματια εξω ανετα. Μολις την ειδα και την κοιταξα ορμηξα πανω της αμεσως. Φιλια παθιαρικα με πολυ γλωσσα χαιδεματα παντου δαχτυλα μπρος πισω πιπα αριστουργημα. Βαθια με πνιξιματα ωραια χρηση της γλωσσας και περασμα απο ολη την γυρω περιοχη. Το καλυτερο για εμενα κρατημα και χαιδεμα απαλο των αρχιδιων και συνεχομενο deepthroat. Ειχα καρακαυλωσει με το μουνακι και δεν αντεξα της τα εδωσα ολα στο στομα. Τα καταπι ολα καθαρισε τον πουτσο μου και συνεχισε ακαθεκτη την πιπα. Αν δεν την σταματαγα θα μου επαιρνε πιπα μεχρι να μου ξαναγινει πετρα. Δεν ξερω γιατι αλλα ηθελα να παω για ντους να πλυθω μετα να της μιλησω να δω απο που ειναι στην Ρωσια και τι παιζει και μετα να συνεχισω. Ειναι τοσο ωραιο μουνι που ηθελα και να της μιλησω λιγο. Τα ειπαμε και η γκομενα κατα την διαρκεια της ομιλιας μου τριβοτανε σαν γατα δεν με αφηνε καθολου σε ησυχια εβλεπα οτι ηθελε να γαμηθει την ρωτησα τι γουσταρει και μου ειπε γλυψιμο σκληρο γαμησι παιχνιδια και γυναικες λεσβιακα κλπ μονο που μου ελεγε τι γουσταρει ηδη ειχα καυλωσει την πηρα στο κρεββατι και της πηρα γλυφομουνι το μουνι της εσταξε πριν καν την γλυψω. Κουνιοτανε περα δωθε και ετριβε τα βυζια της και το προσωπο της βγαζωντας αναστεναγμους καυλας και τραβαγε το χερι μου και εγλυφε με μανια τα δαχτυλα μου. Καυλιαρικο μουνι για σκισιμο. Για να μην πολυλογω την εσκισα 30 λεπτα σε αρκετες στασεις πολυ δυνατα και η γκομενα ητανε εκπληκτικη. Φοβερη στην απο πανω σταση οπου πραγματικα σε σκιζει σε γαμαει σε πολλες εναλλαγες πολυ δυνατα. Στηνεται απιστευτα στα τεσσερα και σου δινει το χερι της για να την τραβας με δυναμη και να την σκιζεις και στο ιεραποστολικο τα ποδια της τα ανοιγει σαν μπαλαρινα. Φοβερη γκομενα ομορφη και μεσα στην καυλα και την δευτερη φορα τα καταπιε εχωντας τον πουτσο μου στο λαρυγγι της και κανωντας ηχους πνιξιματος. Δεν περιμενεις με τιποτα τοσο ομορφη κοπελλα τοσο γλυκια να κανει τετοιο φοβερο γαμησι. Η γκομενα αξιζει με τα χιλια. Για να προλαβω κανα μαλακα που θα αρχισει να γραφει παλι μαλακιες λεω την αληθεια οτι ακριβως εζησα οπως ακριβως περασα χωρις συμφερον ουτε απο πρακτορεια ουτε απο κανεναν. Απλως περναω τις περισσοτερες φορες πολυ καλα ειμαι καλος πελατης και με προσεχουνε και αν ακουσουνε οτι καποια κοπελλα ειναι χαλια μου το λενε μην την παρω. Ολα τα αλλα ειναι ονειρωξεις και φαντασιωσεις αρκετων κομπλεξικων που υπαρχουνε εδω μεσα. Ειναι λογικο να αρχιζεις να γινεσαι στοχος οταν γαμας συνεχεια. Τι να πει και ο Βασιλης που εχει γραψει ο ανθρωπος 650 - 700 κριτικες. Ποσες εχεις γαμησει ρε ανθρωπε μου ημαρτον! Αυτον απορω πως δεν τον εχουνε πυροβολησει. Καλα να ειμαστε υγεια πανω απο ολα και τα καλα παιδια τα παλια μελη και οι ανθρωποι καποιου επιπεδου που ειναι πολυ εδω μεσα και με παρα πολλους μιλαω καταλαβαινουνε τι γραφω και για ποιο λογο χωρις κομπλεξ κακιες και ζηλιες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mixalis mixoy, eridon1877 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού