Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κριτικών συνεχεια... Μιας και βρήκα χρόνο... Έχω συναντήσει την κοπέλα 2-3 φορές. Πολύ καλή κι ευκολη επικοινωνία. Ωραίο κορμί, όχι τούμπανο... Πρόσωπο κάτω του μετρίου όμως κατά τη γνώμη μου. Στο σεξ πολύ καλή συμμετοχή. Ότι ζητήσεις το έχεις. Πλην αναλ. Πίπα πολύ καλή. Γενικά για ξεμπουκωμα είναι καλή. Όχι όμως κάτι που θα σου μείνει αξέχαστο. Τέλος το κορίτσι είναι πραγματικά ευγενεστατο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
843
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, snoopy69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2019
την εχεις συναντησει 3 φορες και λες οτι δεν σου κανει αν μια κοπελλα δεν μου αρεσει δεν την ξανασυναντω.θελεις να γραψεις στημενη κριτικη και ουτε για αυτο εισαι ικανος.....
D
demon14
20 Νοεμβρίου, 2019
Φίλε μου δεν καταλαβαίνω το ύφος σου. Δεν είπα ότι δεν μου κάνει. Είπε ότι εμφανισιακά κατά τη γνώμη μου δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Είναι ευγενέστατη όμως, έχει αρκετά καλή συμμετοχή. Και επίσης είναι κορίτσι εύκολο στην επικοινωνία. Όσες φορές κι αν τη συνάντησα δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή. Και πότε όταν θέλω να δω ένα call girl δεν θα είναι η πρώτη μου επιλογή. Αφού δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή και τίμια σε αυτό που προσφέρει η ότι δεν θα την ξαναδώ. Σε κάλυψαν;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2