Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 52791
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την κλασική βόλτα με τα φιλαράκια η όρεξή μου τράβαγε Ξάνθου λύκο μωρό... τηλέφωνο στο γραφείο και τελικά μετά από λίγη ώρα στο ξενοδοχείο που έκλεισα στο κέντρο το χαρακτηριστικό χτύπημα της πόρτας... οταν άνοιξα την πόρτα είδα μία κοπέλα με πολύ θετική ενέργεια και πάνω από όλα μία επιδερμίδα που έδειχνε τόσο ευαίσθητη και ταυτόχρονα πολύ λαμπερή ...το ντύσιμό της αρκετά σχετικό με τη δουλειά που κάνει... και χωρίς να χάνει χρόνο φιλάκι βαθύ με γλώσσα χουφτώματα πολλά από τη μεριά μου και βουρ για ντουζάκι... όταν βγήκε τυλιγμένη με την πετσέτα δεν περίμενα ότι ήταν τόσο θηλυκό το κορμί της δηλαδή ναι μεν είχε κάποια πιασίματα αλλά τις πήγαιναν απίστευτα... ξεκινάει ο κορίτσαρος με διάφορα παιχνίδια σε όλο μου το σώμα με έκανε και ένιωσα άρχοντας μέχρι που ξεκίνησε το στοματικό της ....απλά καύλα είναι περιττό να σας πω ότι ο πρώτος γύρος δεν είχε σπρώξιμο... ντουζάκι παρέα ξανά και αρχίζω λοιπόν με τη σειρά μου την περιποίηση μου ΠΑΝΤΟΥ..!!! απίστευτα όμορφο μουνακι το οποίο τίμησα με τη γλώσσα μου και όχι μονο για πάρα πολύ ώρα αλλά και την πίσω τρυπούλα της... ξαπλώνω πάλι περιποίηση ξανά απο τη μεριά της και με καβαλάει ...πάρα πάρα πάρα πολύ δυνατό καβάλημα μέχρι που την έστησα στα τέσσερα και μετά από πολύ πολύ πολύ δυνατό σφυροκόπημα έβγαλα την Καποτά και τελείωσα για ακόμα μία φορά στο λαρύγγι της... σε γενικές γραμμές αν και σωματικά δεν είναι στο γούστο μου δεν με χαλασε καθολου ο σωματότυπός της ...σε καμία περίπτωση δεν είναι χοντρή ούτε καν εύσωμη απλά είχε τις κατάλληλες καμπύλες εκεί που έπρεπε...!!! από μένα συστήνεται ανεπιφύλακτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.983
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, travestolagnos, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού