Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 38206
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα σταμπάρει την Αμπυ καιρό τωρα, απλως δεν έβρισκα χρονο να κανω καποιο ραντβου μαζι της.
Οι κριτικές ομως που διαβασα, με βοήθησαν στο να επιβεβαιώσουν τον ενστικτό μου για την πιτσιρικα. Η ημερομ. ειναι στο περιπου , κακως δεν έγραψα τοτε κριτικη, δεν προλαβα λογω δουλειας. Η αμπυ ειναι ενα κοριτσι που ξερει τι κανει. Μπηκε στο δωμάτειο με ενα εφαρμοστο μαξι φουστανι που διεγραφε όλο το κορμι της. Με χαιρετισε και μετα απο κανα δυο κουβεντες χαλαρες, γδυθκε και πηγε για μπανιο. Το στηθος της ειναι μικρο αλλα η ρογα ειναι άλλο πραγμα. Μαυρη μεγαλη έτοιμη να την κανεις πιπιλα.Βγαινοντας απτο μπανιο αφησε την πετσετα διπλα στο κρεββατι και φανηκε η σωματαρα της. Εμενα προσωπικα μου αρέσουν αυτα τα σωματα. Αδυνατη και γυμνασμένη, φαινεται το καλουπι της μιας και ειναι απτην μαυρη ηπειρο οτι την ευνοει πολυ!Ζητησε τα λεφτα απτην αρχη, οκ δημιουργει μια αμηχανια ισως παραπανω, αλλα ο τροπος που το εκανε δεν με ενοχλησε ιδιαιτερα.
Στο θεμα μας τωρα. Ρογα για πιπιλισμα , χειλάρες υπερσαρκώδης για ρουφιγμα,και κωλαράκι για δαγκωμα. Το κοριτσι εχει σωμα αποκλειστικα για σεξ, απολυτα ιδανικο για τα γουστα μου και ανταποκρινεται αρκετα καλα στο σεξ. Τα φιλια στην αρχη δεν τα έδινε , αλλα σιγα σιγα λυθηκε και έπεσαν φιλάρες! Στο στοματικο εγω παρατήρησα ενα θεμα, βαζει αρκετο δοντι και αν εισαι τεντα σε ενοχλει και τινάζεσαι συνέχεια. Της ειπα ενα δυο πραγματα, αλλα φαινεται οτι θελει δουλεια για να μαθει χωρις δοντι. Δεν λεει πουθενα οχι και σε προτρέπει να συνεχισεις αν πεσουν οι στροφές σου. Μπρουμητα με θεα την κωλάρατης και την πλατουλα τηςδεν αντεξα και παρέδωσα.
Θα θελα να την ξαναδω ναι να τσιμπισω κανα δυο απτο γραφειο που ειδα και μετα θα κανω ενα repeat με την μικρη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
7.506
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, alpula, Weruloa και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2019
I saw her a year ago and hope is still available next Spring
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1