Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
συναντηση με την μιλενα στο σπιτι μου μετα από τα καλα λογια του γραφειου,συνεπησστην ωρα της καιπρωτη εντυπωση αρκετα καλη,ποτο για να σπασουμε τον παγο[πινει πολλη] και αρχιζη το δραμα παω να την φιλησω πισω το κεφαλι παω να της βγαλω τα ρουχα εχουμε αντιρησεισ τηλ γραφειο για μειωση του ραντεβού από τρεισ σε μια ωρα και αρχιζη το παρακαλη για μιαμηση ωρα το οποιο και δεκτικα.αφου εβγαλε τα ρουχα μονη της αρχιζη ένα καλο στοματικο [το μονο που αξιζε] και ξαφνικα σταματα μου περνα σκουφο λεγοντασ τωρα σεξ ,κανη κατι κουνηματα βλεπει ότι δεν τελειωνο στραβωνη και σταματα χαλιέμαι και εγω αφηνω τα λεφτα και με ρωταη αν είναι πλαστα κοιτωντασ τα στο φωσ. συνολικα μια πολλη κακη εμπειρια.απο εμενα όχι.ΥΓ δεν είναι ότι δεν θελουμε να γραφουμε κριτικεσ αλλα να ανεβαινουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.615
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, delipas, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2019
θέλω να δω πόσοι άλλοι θα την πατήσουν με την συγκεκριμένη .... την έχουμε μαυρίσει εδώ και 2 βδομάδας αλλά ακόμα μερικοί δεν καταλαβαίνουν Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 3 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2019
@ririkonav, ο καθενας νομιζει που ειναι καλυτερος απο τους αλλους και θα τα καταφερει. Ειναι challenge...χαζομαρα δηλαδη σε αυτην την περιπτωση
review reaction 3 hornyasfuck
04 Ιανουαρίου, 2020
για πολλές μπάτσες η συγκεκριμένη. Μπήκα να δω την κριτική επειδή την ξαναέφεραν και μου φάνηκε ομορφούλα. Μακριά..
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3