Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 83624
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει αρκετά καλά λόγια για την κοπέλα και ήρθε η ώρα να την συναντήσω. Περί εμφάνισης δεν θα μακρηγορησω τα έχουν πει άλλωστε αρκετά Μέλη. Ωραία εμφάνιση, μαύρα μάτια, μακριά μαύρα μαλλιά σε πλεξουδες, κοντουλα στο ανάστημα και ηλικία θα την έκανα στα 25. Φόραγε ένα μαύρο δερμάτινο σορτσάκι με ένα ανοιχτό σκούρο  πουκάμισο που ξεχειλιζαν τα 3αρακια και κάτι ροζ γυαλιά και σε συνδυασμό με τα σπαστά Ελληνικά το μωρό ήταν για  πολύ πήδημα. Ήρθε κοντά μου και  άρχισε σιγά σιγά να μου βγάζει το πουκάμισο χαϊδεύοντας με ανεβάζοντας αρκετά την θερμοκρασία. Ωραίο το φιλί της όπως εξίσου και το στοματικό της. Το σώμα της έχει σκούρα επιδερμίδα με διάσπαρτα τατου, κανονικά κιλα σωστά  κατανεμημένα, ενώ τα στήθη της από τα καλυτερα φτιαχτα 3αρια  που έχω δει. Παίρνει πρωτοβουλίες έχοντας ενεργητικό ρόλο στο sex, έχει εμπειρία και αυτό φαίνεται διαβάζοντας τον πελάτη. Αλλά πιο πολύ γουστάρει το σκληρό sex και δεν της χάλασα χατίρι. Δαγκωματιες στα στήθη της, ξυλιές στα κωλομαγουλα, έντονο sex με διάρκεια.  

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, thesaint και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού