Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απτις φωτό την επέλεξα και επικοινώνησα με το γραφείο όπου το σήκωσε άντρας το τηλέφωνο αλλά πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός.
Δεν έχω ξαναψωνισει από το μαγαζί αυτό και είπα να δοκιμάσω.

Η κοπέλα ήρθε χωρίς καθυστέρηση,
Σε σχέση με τις φώτο είναι ίδια απλά είναι κάνα δυο χρονακια μεγαλητερη.

Ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο φόρεμα,πισα, με διαφάνειες στα σημεία που την έκαναν αρκετά σέξυ και σε συνδιασμό με το πλατινε μαλλί της τόνιζε πιο πολύ το πρόσωπο.μαυρα πέδιλα και ένα μαύρο στο λαιμό υφασμάτινο σαν κολάρο πολύ σέξυ.
Σαν Χήρα σε καλή πορνοταινία.
Έχει καυλοφατσα αν και όταν ήρθε ήταν πολύ σεμνοφανης,ούτε που με κοίταζε καλά καλα.
Αγγλικά μέτρια .Όταν γδυθηκε βέβαια αποκάλυψα το καυλιαρικο σώμα της ,με τα τατουάζ στα σημεία που την έκαναν πιο πρόστυχη.

Στο τσιμπούκι της ήταν καλή και τον επερνε βαθιά,αν και εγλυφε αρκετά τα αρχιδια που αυτό μου άρεσε πιο πολύ όταν την κοίταζα εκεί με αυτή τη προστυχοφατσα.φιλακια έδινε στο στήθος και πιπιλαγε και τις ρογες μου κάτι που μου άρεσε όσο τριβόταν στο πούτσο μου.
Στο γαμησι δεν είπε όχι σε κάτι,και όταν με καβάλησε απόλαυσα τις βυζάρες της που έπαιζαν ανέμελα πάνω κάτω.
Βυζί δεν έχει σφιχτο αλλά είναι αρκετά καλό σε φυσική αρμονία με το σώμα.
Το τέλος τη βρήκε μέσα της και αγκαλιά,όπου φιλιομασταν.
Δε φιλάει βαθιά,αλλά βγάζει τα νάζια της.

Είναι πιο πολύ γυναίκα παρά κοριτσάκι,και όπως την έκοψα γουστάρει κυριλες,καθώς ήρθε και καλοντυμένη,και μακιγιαρισμενη,αλλά και λίγο που τα είπαμε μου είπε πως έχει ταξιδέψει σε καλές χώρες,έχει περάσει ωραία γενικά στη ζωή της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, memmas, james034 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού