Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέμπτη βραδάκι και λόγο ότι χαζευα το site του γραφείου για νέες αφίξεις , το μάτι μου κόλλησε σε Βαλεντίνα.
Πρώην μεγάλος έρωτας μου εν ονοματι Βαλεντίνα που ερωτικά δε ξεπεράστηκε ποτέ,αν και εμφανισιακά με τη συγκεκριμένη κοινό είχαν μόνο το μελαχρινό χαχαχαχχα

Αλλά μια το όνομα ,μια που την είδα τούμπανο,επικοινώνησα με το γραφείο,και για την ώρα που την ήθελα ήταν ήδη κλεισμένη οπότε κανονίστηκε αργά αργά,σε γνωστό χοτελ παραλιακή.Με ενημέρωσαν πως είναι νέα άφιξη αλλά όσο έχει δουλέψει είναι τούμπανο και πιο πολύ φάση gfe.

Στην ώρα της λοιπόν,χτύπημα στη πόρτα διστακτικα, ανοίγω και βλέπω ένα ντροπαλό χαμόγελο.
Στις φωτό βλέπεις κάτι πιο τσόντέ. Μου άρεσε πολύ ο συνδιασμός του πρόστυχου με τη ντροπή που έβγαλε στο πρώτο χαμόγελο.
Πέρασμα μέσα με πεταχτό φιλί,λέω από μέσα μου έχει γούστο τώρα να το πάμε όλο ντροπες ..Ντροπή

Ντύσιμο ωραίο,ψηλό μωρό,με ωραίο διακριτικό άρωμα και φρεσκολουσμενη,μύριζαν τα μαλλιά της πολύ ωραία.
Κοιτάς με τη μια το βυζί που στο μπλουζάκι κόντευε να πάθει ασφυξία.

Μπήκε για μπανάκι μετά από 5 λεπτακια και βγήκε με ένα σετ εσώρουχα λευκα δαντελε.
Έχει κορμάρα που απτις φωτό δε πολυφενεται,ένα τατουάζακι πλάτη και σκουλαρίκι στον αφαλό που την κάνουν πιο σέξι,δεν είναι φορτωμένη με τατού κτλ,γυναίκα όμορφη θα την κατηγοριοποίουσα.
Τη ξάπλωσα να τη γευτώ...τρύπες για γλυψιμο,δε μπορούσα να ξεκωλησω γιατί κατέβαζε και συνέχεια υγρά και μοσχομυριζε μπρος πίσω.
Εσφιγγε τα δάχτυλα της και μου πίεζε το κεφάλι μου πιο πολύ να τη γλύφω όπου αυτο κράτησε και κάνα τέταρτο.Την έχυσα με μαλακιά από μεριάς μου εκεί στις πατούσες της.

Και επειδή ο πρώτος γύρος μας βρήκε στο 45λεπτο και λέω δε θα τη χαρώ να τη πηδήξω όπως ήθελα,κλήση στο γραφείο και πάλι καλά δεν είχε κάτι καπάκι, παίρνω παράταση +30.
Έδειξε να χάρηκε αμέσως και μου λέει πάμε μαζί για μπάνιο να σε περιποιηθώ μετα.

Δεύτερος γύρος με άρχισε με ένα μασάζ χαιδεματα φάση,όχι μασάζ,και στη πίπα.
Υγρή με φτυσιματα όπου εκεί έβγαλε έναν άλλον εαυτό, πιθανόν επειδή είχε καυλώσει από πριν.
Χαιδεμα στα αρχιδια και πιο κάτω,με είχε κάνει κάγκελο,πέρασμα σκούφο και καβαλημα με τις βυζάρες της να με πνίγουν.
Με γάμησε αυτή όχι εγώ.μπρος πίσω πάνω κάτω,τη σήκωσα να μην αδειάσω για να τη χαρώ κιαλλο.
Την έβαλα μετά στα τέσσερα αλλά στο σκληρό σφυροκόπημα δεν έδειξε να ανταποκρίνεται,ήθελε να έρθω από πάνω και με αγκάλιασε με τα πόδια της όπου τη γάμησα έτσι και στο χύσιμο,με κλείδωσε.αδειασμα μέσα της.στη στάση αυτή φιλιομασταν βαθιά με γλώσσα σαν να είχαμε σχέση κανονική.
Ποδαρες για κλείδωμα πραγματικό η κοπέλα.

Προσωπικά θα πω πως ενώ δείχνει τσόντα καλή,είναι πιο πολυ εμπειρία γκόμενας σου.γουσταρει να της φέρεσαι έτσι και αποτι κατάλαβα γουστάρει και τις σχέσεις το μωρό από τα λίγα που είπαμε.δεν είναι το τσουλι που θα γαμας αποδω και αποκει.

Δυνατό σημείο βάζω πολύ το βυζί και τις δυο της τρύπες που της μουσκευει πολύ καλά.

Πέρασα πολύ καλά,σπρώξτε κύριοι αλλά προσοχή στους αγαπουληδες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, KOST74, petergsp και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού