Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Sofia τη γνώρισα ως Kira, πριν μερικούς μήνες που είχε έρθει στη σάπια Θεσσαλονίκη....
Δεν είχα γράψει τίποτα τότε γιατί δεν είχε ανοιχτεί προφίλ, μάλλον είχε κανένα τουρνουά με τα προνήπια ή τα νεογνά του Ολυμπιακού και ο Αντισθένης δεν είχε χρόνο....Μεγάλο χαμόγελο
Ας γράψω τώρα ότι θυμάμαι μια και είναι πολύ καλή κοπέλα και της το χρωστάω.

Στο πρόσωπο, δεν είναι και το δυνατότερο σημείο πάνω της, έχει λίγο θεματάκι με τα δοντάκια της αλλά είναι πολύ γλυκιά κοπέλα. Σε καμία περίπτωση δεν θα την πεις άσχημη, ας πούμε ότι είναι κάτι που δεν ξεχωρίζει.
Το κορμί είναι κορμάρα για τα γούστα μου, μόνη παραφωνία που θυμάμαι είναι η θέα του κώλου της στα 4. Αλλά ήταν από τις ελάχιστες κοπέλες που δεν ήθελα να την έχω γυρισμένη πλάτη...γιατί αυτές οι βυζάρες της είναι μιλάμε υπερθέαμαΣπασίκλας....ειδικά αν τη βάλεις να χοροπηδάει πάνω σου...Γλώσσα υπέροχες φυσικές λαχταριστές ΒΥΖΑΡΕΣ!!!
Για να ολοκληρώσω τα της εμφάνισης να αναφέρω μικρό τατουάζ στον δεξί καρπό της (ζητάει "love" το μωρό....), καθώς και κόσμημα στον αφαλό. Σε γενικές γραμμές θα έλεγα ότι οι φωτογραφίες της την αδικούν στο θέμα του κορμιού (συμβουλή προς το γραφείο να ανεβάσει τη φωτό που μου είχε στείλει).
Από Αγ. Πετρούπολη το μωρό και δυστυχώς δεν κατέχει καθόλου την αγγλική....

Στο σέρβις έκανε μπαμ ότι είναι πρωτάρα, ειδικά στην πίπα, αλλά ήταν πολύ πρόθυμη και ορεξάτη και δεχόταν καθοδήγηση.
Πίπα μονότονη αλλά το πάλεψε ακούραστα για αρκετή ώρα.
Στο γαμήσι πολύ στενό μουνάκι και ήταν από τις ελάχιστες κοπέλες που το λιπαντικό ήταν πράγματι απαραίτητο...
Δεν θυμάμαι και πολλά, αλλά βάλτε την σε στάση που μπορείτε να χουφτώνετε άνετα τις βυζάρες της και απολάυστε υπεύθυνα...Ναι!

Δύο φορές τελείωμα στο στόμα της, όπου φάνηκε ότι δεν το πολυγουστάρει αλλά κάθησε και το έκανε γιατί πολύ απλά με σεβάστηκε σαν πελάτη και προσπάθησε να με κάνει να περάσω καλά, πράγμα που το κατάφερε και με το παραπάνω.
Πέρασα πάρα πολύ καλά με μια κοπέλα που με τη ζεστή συμπεριφορά και τον τρόπο της δεν μου άφησε την αίσθηση και την εικόνα του επαγγελματία. Αν κάποιος ψάχνει πορνοσταριλίκια ας κοιτάξει αλλού, ίσως απογοητευθεί. Αλλά ακόμη και έτσι, μια επίσκεψη μόνο για τις βυζάρες της αξίζει...Κουλ

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.263
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dimakoss777, petergsp και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού