Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λίγα λόγια για αυτή την κοπέλα...άλλοι λένε ότι ήταν super...μπραβοοοο... λοιπόν θα σας πω την δικιά μου εμπειρία...την κλείνω για μια ώρα...η κοπέλα που ήρθε με την κοπέλα των φωτογραφιών... ευτυχώς έχει και μια δυο που μοιάζει... συμπεριφορά;;;;πάμε παρακάτω... μπαίνει για μπάνιο και όταν ήρθε μου λέει... ξάπλωσε!!!λέω δεν θέλω...ξανά αυτή...ξανά εγώ...τελικά ξαπλώνω πάω για αγκαλιά φιλί...μόλις σκάω γλώσσα...νοοοοοοο.... αλλά γραφεις....ΟΠΑ...πάει για πίπα ...καλή μόλις αρχίζω και λέω μπάλες... έξτρα μου λέει...της λέω την καποτα την έχεις τζάμπα η την πλειρωνω;;;λοιπόν αυτό ήταν τηλέφωνο το γραφείο οκ μπορεί να έχασα ώρα από την ημέρα μου να προσπάθησαν να βρούμε λύση αλλά πλέον ξενέρωσα... παιδιά όταν πλειρωνω cg θέλω η κοπέλα να είναι cg...εξτρατζουδες έχει και στα μπουρδέλα...τες πα την έστειλα και πήρα άλλη με γενναία έκπτωση...πάλι καλά... ευτυχώς που δεν μου είπε στην πίπα από το πουτσοκεφαλο και κάτω έξτρα...άσε μας κουκλίτσα μου... τέτοιες είχαμε αλλού αυτά...πάμε για άλλα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.940
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex71, Spanakeros, pantso1970 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού