Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και ήμουν έτσι και έτσι να την πάρω η όχι...τελικά ξανά αμάρτησα... λοιπόν ραντεβού την επόμενη από το τηλέφωνο βραδάκι σε πορνοχοτελ την παραλιακής...στην ώρα της η μικρή ίσως και 5 λεπτά νωρίτερα...με την μία φιλάκι πριν καλά καλά κοζαρω τι αγόρασα.... πρόσωπο καλό αλλά κορμί για τα γούστα μου.... καύλα..!!! Το βυζακι λίγο με χάλασε λόγο του ότι δεν γουστάρω σιλικόνη αλλά οκ και σχετικά με άλλα απαλό στην αφή ήταν αλλά και οι ρογες..... καύλα...ποδαρες και το δυνατό της όπλο αυτό το κωλαρακι... λοιπόν στον αγώνα ...όχι πουθενά!!!και η πίπα της καλή και στο γλυφομούνι είχαμε κουνιματα βογκητα δέσιμο με τα πόδια δάχτυλα και άφθονο μουνοζουμα... στάσεις παντού και όπως γουστάρω...σφαλιάρες και μαλιοτραβιγμα να γουστάρει με 1000...το καλύτερο;;; Είσοδος σε αυτό το κωλαρακι... Παιδιά άλλο πράγμα....καυλωσα ξανά μόνο που το σκέφτομαι...τελείωμα στο λαρύγγι της...και την δεύτερη φορά σε βυζιά και όπου αλλού την πήραν... λοιπόν παρά την λίγο αλμιρη τιμή για εμένα ναι...είναι ποτανακι και γουστάρει... Προτείνεται...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.983
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KOST74, nikai, travestolagnos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού