Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές αν και με το συγκεκριμένο γραφείο στο παρελθόν δεν είχα περάσει πολύ καλά αυτή τη φορά οι κριτικές για την κοπέλα με έκαναν να δοκιμάσω άλλη μία... Μπράβο λοιπόν στα παιδια και στο γραφείο που από τη μία οι κριτικές από την άλλη η ειλικρίνεια του τηλεφωνιτη μου χάρισαν μία υπέροχη νύχτα.... Χωρίς πολλά-πολλά... η κοπέλα στην ώρα της και μετά το χαρακτηριστικό χτύπημα στην πόρτα μπαίνει στο δωμάτιο ενας κορίτσαρος που στα μάτια μου τουλάχιστον ήταν ότι ακριβώς ήθελα εκείνη τη στιγμή...ένα κορίτσι φρέσκο σημερινό που μόνο και μόνο με το βλέμμα της εκπέμπει απίστευτα θετική αύρα και σου υπόσχεται ότι ναι ήρθα για να σε κάνω να περάσεις καλά ... Χωρίς καθυστερήσεις φιλί και πάει κατευθείαν για ντους... φορούσε ένα αρκετά sexy φόρεμα με το ζόρι κρατήθηκα να μην της το βγάλω από την πόρτα... Με το που βγαίνει από το ντους ήταν τυλιγμένη με την πετσέτα κάθεται στο κρεβάτι με ξαπλώνει και με το που την βγάζει ανακαλύπτω ένα κορμί όλα τα λεφτά!!!! τα υπόλοιπα τα έχουν πει οι συναγωνιστές... τριβόταν επάνω μου σαν γάτα μέχρι που κατέβηκε στο επίμαχο σημείο πίπα απίστευτη υγρή μία υπέροχη περιποίηση σχεδόν παντού από τη μεριά μου δεν πρόλαβα καλά καλά να την κλέψω οι καταρράκτες είχαν ανοίξει... Παίχτηκαν 2 γύροι ο πρώτος κατέληξε στα στήθια της αφού αυτή με έγλυφε στις μπάλες και ο δεύτερος που ήταν και το highlight μετά από έντονο σφυροκόπημα στα τέσσερα σηκώθηκα από το κρεβάτι και την πήρα π********** με αυτή να κρατιέται στον τοίχο ...ξανά στα γόνατα και με τις ματαρες της να με κοιτάνε εγώ να τα δίνω όλα οπού πάνε!!! κυριολεκτικά όπου πάνε... Λοιπόν...Αυτή η φρεσκάδα της νιότης μαζί με την έντονη πουτανιά που εκπέμπει την κάνουν για εμένα ακόμα ένα δυνατό χαρτί στα υπόψιν για την επόμενη φορά....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.983
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, chris1955, petergsp και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού